Uždaryti

1-asis Lietuvos Čempionatas, 2010

Jūs esate čia: Namai » Pirties akademija » Vanojimo čempionatai » 1-asis Lietuvos Čempionatas, 2010

2010 m. gruodžio 11 d. 10-20 val.
Druskininkų Vandens parkas

1-ojo Lietuvos vanojimo Čempionato tikslas – populiarinti vanojimą kaip darbo su kūnu techniką, pasiekusią mus iš amžių glūdumos. Ir vis dar žavinčią mus. Ir ne tik mus – mūsų kaimynus, latvius, suomius, rusus, baltarusius, ukrainiečius taip pat. Todėl 1-asis Lietuvos vanojimo Čempionatas bus kartu ir atrankinis 3-ojo Tarptautinio vanojimo Čempionato etapas, kurio metu paaiškės kas Lietuvoje geriausiai vanoja, kas galėtų atstovauti Lietuvą tarptautinėje vanojimo arenoje.

Vanojimo čempionato dalyviai, tikimės, dar sykį tvirtai pareikš, kad lietuviška pirtis Lietuvoje yra gyva, o lietuviai vanotojai bei pirtininkai gali nustabinti savo aukštu meistriškumu.

Čempionatą organizuoja

Pirties akademija logo
pagrindinis organizatorius

 

Čempionato dienotvarkė

10 val. Pradeda dirbti Akvaparkas. Renkasi žiūrovai.

10.30-10.50 Vandens pramogų zonos scenoje - oficialus Čempionato atidarymas.
11.00- 13.00 - pirmas pasirodymų raundas. 6 dalyviai.
13.00- 14.00 - pietų pertrauka
14.00- 16.00- antras pasirodymų raundas. Iki 6 dalyvių.
16.00- 17.00 - techninė pertrauka, teisėjų balsų skaičiavimas, diplomų išrašymas.
17.00- 17.30 - Čempionato uždarymas, diplomų įteikimas, apdovanojimai.
17.30- 18.00- „Lietuviškos pirties žvaigždės“ - atvira preskonferencija, klausimai-atsakymai, teisėjų interviu. Dalyvauja 1-ojo, 2-ojo Tarptautinių Vanojimo Čempionatų prizininkai, 1-ojo Lietuvosvanojimo Čempionato dalyviai, Teisėjai. Klausimai ir atsakymai.

18.00- 19.30- „Ekspertų valanda“. Uždaras renginys, skirtas profesionaliam Čempionato pasirodymų išnagrinėjimui, videoperžiūrai, Teisėjų komentarams ir patarimams. Dalyvauja: visi dalyviai, visi Teisėjai, Orgkomiteto nariai, Sekretorius, akredituoti žurnalistai, fotoreporteris.

Dalyvių registracija

Dėmesio! Dalyvių registracija pratęsta iki 2010 m. lapkričio 26 d.

Dalyviai registruojasi el. paštu vanojimas[eta]pirtis.lt užpildydami Dalyvio  anketą. Dalyvių klausimai ir pasiteiravimai - tel. 8 687 11601, Rimas Kavaliauskas.

Čempionato rėmimas

Čempionatą paremti kviečiami Lietuvos pirčių srityje veikiančios įmonės ir privatūs asmenys. Čempionatas organizuojamas iš specialioje Čempionatui skirtoje sąskaitoje sukauptų lėšų. Sąskaitą administruoja VšĮ Pirties akademija, o išlaidas prižiūri Čempionato orgkomitetas.

Sąskaitoje sukaptos Čempioanato lėšos naudojamos šiems Čempionato poreikiams: dalyvių diplomų bei atributikos gamybai, informacijai apie Čempionatą bei jo rėmėjus skleisti, teisėjų darbo sąnaudoms padengti ir 3-ajam Tarptautiniam vanojimo čempionatui organizuoti.

Čempionato rėmėjams suteikiamos tokios privilegijjos: vardinis kvietimas į Čempionatą, vardo ir logotipo paminėjimas tinklapyje www.pirtis.lt, o taip pat Čempionato organizavimo partnerių tinklapiuose www.akvapark.lt ir www.pirtiesbiciuliai.lt, logotipas Čempioanto lankstinuke, plakate, kvietime.

Čempionato iškilmingoje uždarymo ceremonijoje taip pat bus eksponuojama vardinė Čempionato rėmėjo vėliava su rėmėjo logotipu.

Čempionato rėmėjo vardas įmonei suteikiamas parėmus ne mažesne kaip 800 Lt suma, Generalinio rėmėjo vardas - ne mažesne kaip 1500 Lt suma.

Čempionato rėmėjo vardas asmeniui suteikiamas parėmus Čempionatą ne mažesne kaip 200 Lt suma.

Tikslinė Čempionato sąskaita:

LT027300010124694878
VšĮ Pirties akademija
Im. Kodas 300060872
„Parama Vanojimo Čempionatui“

 

Tekstas © Rimas Kavaliauskas

Taip pat skaitykite

Pirties procedūros strategija

Pirties procedūros strategija

Į Lietuvą atvyksta Pirmosios Pirties Kompanijos (Ukraina) prezidentas Aleksandras Marčenko. Tai – universalus talentingas… Toliau

Vanojimas

Vanojimas

Vanojimas šviežiomis ar džiovintomis vantomis yra labai sena pirties technika, daug šimtų metų džiuginanti jauną ir seną, sveiką… Toliau

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“