Uždaryti

Registracija

Jūs esate čia: Namai » Pirties akademija » Studijų tvarka » Registracija

Registracija į Pirties meistriškumo kursus bei kitus Lietuviškos pirties akademijos renginius vyksta tik per Pirtis.lt registracijos sistemą. Registacija į renginį skelbiama „atvira“ arba „uždara“. Atvira registracija leidžia registruotis bet kam, uždara - siauresniam ratui studentų, turinčių tam tikras pirties mokymo temų įskaitas arba bent išklausiusiems jas. Kiekvienu atveju reikalavimai gali būti skirtingi ir jie yra aprašomi kiekvienam renginiui atskirai.

Registracija pažingsniui

1 žingsnis. Perskaitote renginio aprašymą ir įsitikinate, kad jame dalyvauti galite. Jei registracija atvira - registracijos formą rasite to paties puslapio apačioje, jei uždara - puslapyje bus nuoroda į jūsų asmeninę pirties veiklos zoną kur rasite visų renginių, į kuriuos esate kviečiamas registruotis, sąrašą.  Užpildote formą jei to reikia ir spaudžiate „registruotis“.

Dovanų kuponų panaudojimas

Jei turite asmeninį dovanų kupono arba nuolaidos (akcijos) kodą - įrašykite jį registracijos metu. Patikrinkite ar teisingai įvedėte ir gavę kodo patvirtninimą  - registruokitės.

Pirties aktyvumo taškai

Jei jau esate buvęs LPA seminaruose ir ypač jei esate Pirties meistriškumo klubo narys - savo veiklos zonoje turite sukauptą tam tikrą premijinių taškų skaičių. Jūs galite panaudoti šiuos taškus „padengdami“ jais dali registracijos avanso ar net visą avansą. Taškų kiekis nustomas grafiniu slankikliu.

2 žingsnis. Įvedę nuolaidos kodą ir taškus jūs matysite sumažintą registracijos avanso sumą. Paspaudus „registruotis“ jūs būsite nukreipti į internetinių atsiskaitymų sistemą PAYSERA. Sistemos puslapyje pasirinksite avanso sumokėjio būdą: bankiniu pavedimu, Maxima kasose ir pan. Padarykite pavedimą. Bankinio pavedimo atveju mūsų sistema per kelias minutes (dažniausiai sekundes) gaus atsaką iš PAYSEROS apie atliktą mokėjimą ir rezervuos jums vietą seminare. Tais atvejais kai registracijai pakako vien kupono ar taškų - registracija bus padaryta iškart ir be piniginio pervedimo.

Apie sėkmingą registraciją gausite pranešimą el. paštu.

3 žingsnis. Likus 24 val. iki seminaro dienos Pirtis.lt nuotolinių mokymų sistema išsiųs Jums priminimo laišką.

Pastaba. Tais atvejais, kai seminaro kaina viršija registracijos metu padarytą avansą, trūkstamą priemoką Jums reikės padaryti jau seminaro metu - jį vedančiam dėstytojui ar kitam LPA atstovui.

Registracija rankiniu būdu

Atskirais atvejais studentas gali būti registruotas „rankiniu būdu“, tačiau toks būdas yra lėtesnis ir kainuoja papildomus 2€, nes reikalauja nemažai papildomo darbo iš adminisracijos.
Norėdami registruotis „rankiniu būdu“ parašykite administracijai arba seminaro dėstytojui el. laišką nurodydami: registruojamo studento vardą, pavardę, telefono nr., el. paštą (tais atvejais kai skiriasi nuo siuntėjo el. pašto) ir seminaro pavadinimą bei datą bei prisekite bankinio pavedimo kopiją. Pervedama suma turi būti lygi seminaro kainai plius 2€ už rankinę registaciją. Į prašymą bus atsakyta 3 darbo dienų bėgyje.

Mokesčio grąžinimas

Registracijos mokestis nėra grąžinamas iškyrus šiuos atvejus:

  1. Klaidingos registracijos atveju, kai užsiregistravęs negali dalyvauti seminare dėl savo kvalifikacijos.
  2. Užsiregistravęs asmuo iš anksto atšaukia savo registraciją likus ne mažiau kaip 3 paroms iki renginio pradžios.
  3. Atskirais atvejais LPA administracijos sprendimu pateikus svarią pateisinamą priežastį (staigi liga, artimo žmogaus netektis, stichinė nelaimė ir pan.)

Užklausų nagrinėjimas

Visais registracijos ar mokesčių grąžinimo klausimais privalu parašyti el. laišką padarant „atsakyti siuntėjui“ arba „reply to sender“ nurodant savo vardą, pavardę, semininarą į kurį registruojatės ir jei mokėjimas įvyko - mokėjimo sumą ir datą, o taip pat - savo klausimą ar prašymą su visomis aplinkybėmis. Į laišką bus atsakyta per 3 darbo dienas. Jei klausimas skubus - išsiuntus laišką paskambinti telefonu 8 655 47774. Pastaba. Kreipiantis SMS ar per socialinius tinklus mes negarantuojame atsakymo ir nelaikome to kreipimosi faktu. Nors kai kuriais atvejais atsakymas tokiu būdu gali būti gautas - jis laikytinas ne oficialiu, bet rekomandaciniu.

Seminaro dalyvio pareigos ir atsakomybė

Užsiregistravęs asmuo yra asmeniškai atsakingas už savo atvykimą ir išvykimą iš seminaro vietos, taip pat asmeniškai atsakingas už savo saugumą bei sveikatą renginio metu.

Temų užskaitymas

Anketos pildymas

Po sudalyvavimo seminare, kuriame buvo išdėstyta tema (-os) yra pažymima, kad studentas dalyvavo. Nuo šio momento 90 dienų studentui tampa prieinama žinių patikrinimo anketa, kurią jis mato savo „studijų zonoje“ (reikia būti prisijungus prie Pirtis.lt). Studentui atidarius anketą, ji saugoma 24 val. su jo tarpiniais atsakymais. Studentas gali ją pildyti per kelis kartus 24 val. laikotarpyje. Baigęs pildyti jis ją gali pateikti arba tiesiog išsaugoti ir ji bus automaitiškai pateikta praėjus 24 val. nuo jos pildymo pradžios. Taip pat bus pateiktos ir nepilnai užpildytos anketos.

Anketos tikrinimas

LPA dėstytojai patikrina anketą ir kiekvieną studento atsakymą įvertina atsikrai 6 balų skalėje. Dalis klausimų yra atviri - juos vertinant žiūrime kaip studentas mąsto, ar jis sugeba savarankiškai daryti išvadas, surasti atsakymus sudėtingesnėse situacijose. Neatsakyti klausimai visada vertinami pačiu mažiausiu balu - 1. Kai kuriuos atsakymus dėstytojas pakomentuoja, siekdamas, kad studentas geriau suprastų išeitą temą ir jos niuansus.

Anketos pildymas, informacijos pajieška, savarankiškų atsakymų formulavimas ir dėstytojo komentarai yra papildoma ir svarbi mokymosi dalis, labai naudinga tiems, kurie mokosi rimtai ir siekia atitinkamo diplomo. Anketų pildymas ir įvertinimas yra nemokamas 30 dienų nuo dalyvavimo seminare.

Dėstytojui patikrinus anketą, sistema suskaičiuoja aritmetinį visų atsakymų įvertinimų vidurkį ir pateikia studentui jo studijų zonoje - studijų temų sąraše.

Temos užskaitymas

Tema yra užskaitoma, jei anketos įvertinimas yra ne maženis nei 3,50. Jei įvertinimas yra žemesnis - tema neužskaitoma, ir studento statusas sistemoje yra „išklausęs temą“. Studentas gali ir toliau (dažniausiai, bet ne visada) būti kviečiamas į seminarus bei mokytis toliau. Tačiau jis gali ir pakartotinai pildyti studjų temos anketą, tačiau jau už papildomą mokestį.

Tema taip pat gali būti neiskaityta šiais atvejais:

  • studentas dalyvavo tik formaliai, neatliko užduočių,
  • studentas nedalyvavo praktiniuose darbuose,
  • studentas pavėlavo ir negirdėjo ar nematė dalies temos dėstymo,
  • studentas trukdė seminaro eigai, nereagavo į dėstytojo pastabas,
  • trukdymu laikoma: triukšmavimas, prekių, paslaugų, pažiūrų ar gyvenimo būdo propagavimas ir reklama
     

Lietuviškos pirties akademijos rekvizitai

VšĮ Lietuviškos pirties akademija
Įmonės kodas 302613154
Melkio km., Vilniaus raj.
Tel. 8 687 11601 (vadovas Rimas Kavaliauskas),
Atsiskaitomoji sąskaita LT853500010001143879, PAYSERA
EVP6010001143879 - Payseros vidinė sąskaita

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“