Uždaryti

Čempionato dalyviai

Jūs esate čia: Namai » Pirties akademija » Vanojimo čempionatai » 1-asis Lietuvos Čempionatas, 2010 » Čempionato dalyviai

Čempionato dalyviai

2010 gruodžio 2 d. pabaigta 1-ojo Lietuvos vanojimo Čempionato dalyvių registracija. Žemiau pateikiame jų sąrašą pagal registracijos eilės 

Saulius Davidavičius

Saulius Davidavičius. PA Pirtininkų Gildija.

Gimė 1976 m. Vilniuje. Vanoja jau apie 5 metus. Vanoti išmoko Pirties akademijoje, kurią baigė 2008 m. Teikia vanojimo ir masažo paslaugas. Yra PA pirtininkų Gildijos ir Lietuviškos pirties bičiulių draugijos narys.


Antanas Bagdonas

Gimęs 1955 m. Kaune. Pirtį lanko nuo studijų laikų. Aktyviai vanoja jau 5 metus. Vanoti išmoko Pirties akademijoje, kurią pabaigė 2006 m. Daugiausia vanoja draugus ir drauges. Yra PA Pirtininkų Gildijos ir Lletuvos pirties bičiulių draugijos narys.


Arvydas Medinis

Arvydas Medinis

Gimė 1960 m. Kaune. Vanoja jau 5 metus. Vanoti mokėsi pats iš draugų pavyzdžio. Šiuo metu yra Lletuvos pirties bičiulių draugijos narys.


Ernesta Bajorinienė

Ernesta Bajorinienė

Gimė 1969 m. Šiauliuose. Šiuo metu vanojimo mokosi Pirties akademijos Pirties meistriškumo kursuose. Vanojimo paslaugų neteikia. Yra Pirties meistriškumo klubo ir Lietuviškos pirties bičiulių draugijos narė.


Igoris Michailovas

Igoris Michailovas. 1-asis Lietuvos vanojimo čempionatas.

Gimė 1972 m. Trakuose. Vanoja jau 10 m. Vanojimo išmoko šeimoje iš tėvo ir senelio. Teikia vanojimo paslaugas. Yra nepriklausomas pirtininkas.


Rimas Brusokas

Gimė 1961 m. Marijampolėje. Vanoti niekur nesimokė, tačiau mėgsta tai daryti jau 30 metų. Vanoja draugus ir bičiulius. Yra Marijampolės pirties klubo „Baltiška pirtis“ narys.


Robertas Paškevičius

Gimė 1980 m. Švenčionyse. Vanoja jau 8 metai. Mokėsi savarankiškai, o dabar yra Pirties akademijos Pirties meistriškumo kursų studentas. Vanoja draugus, giminaičius, pažįstamus. Yra Pirties meistriškumo klubo narys.


Vaidotas Petrauskas

 Gimė 1978 m. Gyvena Kaune. Vanojimo mokosi Pirties akademijos organizuojamuose Pirties meistriškumo kursuose, yra Pirties akademijos meistriškumo klubo narys, vanoja  1-nerius metus, teikia vanojimo paslaugas.


Robertas Gruzinskas

Gimė 1977 m. Gyvena Kaune. Vanojimu užsiima metus, patirties sėmėsi iš įvairios literatūros, kolegų pirtininkų, vanojimo paslaugų neteikia, tik kartais pavanoja draugus ir pažystamus. Yra nepriklausomas pirtininkas.


 Audra Staskevičienė

Audra Staškevičienė. Pirtis.lt. Pirties vasaros stovykla.

Gimė 1979 m. Gyvena Kauno rajone. Mokosi Pirties akademijos organizuojamuose Pirties meistriškumo kursuose, vanojimu užsiima metai laiko, praktikuojasi kiekvieną sekmadienį vanodama draugus ir pažystamus. Yra nepriklausoma pirtininkė.


Mantas Baltrušaitis

Gimė 1982 m.Gyvena Druskininkuose. Vanojimu užsiima 4 metai, teikia vanojimo paslaugas, patirties mokėsi iš Druskininkų vandens parko pirtininkų. Yra nepriklausomas pirtininkas.

Virginijus Bingelis

Gimė 1970 m. Gyvena Druskininkuose. Vanojimu užsiima jau 5 metai ir teikia vanojimo paslaugas, mokėsi iš įvairių žmonių, teorijos sėmėsi iš knygų. Yra Lietuviškos pirties bičiulių draugijos narys.

Valdas Balčius

Gimė 1966 m. Gyvena Druskininkuose. Vanojimu užsiima 5 metus, mokėsi savarankiškai, trumpą instruktažą gavęs LPDB Dzūkijos filiale. Vanojimo paslaugų neteikia. Atstovauja LPBD Dzūkijos filialui.

Justinas Navikas

 

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“