Uždaryti

Pirties dovanų kuponai

Jūs esate čia: Namai » Pirties akademija » Pirties dovanų kuponai

Ieškote įdomios, netikėtos ir originalios dovanos? Siūlome įsigyti pirties dovanų kuponą! 

Jo gavėjas galės nemokamai dalyvauti mūsų pirties kursų užsiėmimuose: Sveikos pirties ABC, Šeimos pirtininko ir kituose! O jis atsidėkos Jums puikiu vanojimu!

Siūlome rinktis šiuos kuponus


Pirties kupono pvz

Pirties meistriškumo pagrindų 222€ kuponas

Padovanokite mylimam žmogui pilną „Pirties pagrindų kursą“ geroje pirtyje!

Bonusas! Nemokamas dalyvavimas pirmuose 3 vebinaruose!


Dūminės pirties kuponas

Gurmaniškos dūminės pirties aplankymas su procedūromis 240 €

Ypatingas pirties vakaras, kurio metu aplankysite unikalios konstrukcijos šeimos dūminę pirtį ir patirsite gurmanišką pirties procedūrų eigą. Pirtis galima Vilniuje arba Kaune.


Pirties meistriškumo kursų dovanų kuponas. Lietuviškos pirties akademija.

Pirties meistriškumo studijų 100€ kuponas

Padovanokite mylimam žmogui išankstinį apmokėjimą į Pirties meistriškumo kursus! Kuponas turi kodą, kurį įvedus registracijos metu už kursus nereikės papildoimai mokėti kol baigsis kupono vertė.

Kaip įsigyti?

Užpildykite žemiau esančią formą ir apmokėkite banko pavedimu, Perlo terminale, Lietuvos pašte. Gavus apmokėjimo patvirtinima, kuponas bus automatiškai sugeneruotas ir į savo eletroninį paštą gausite nuorodą kuponui atsisiųsti. Beliks jį tik atsispausdinti. Kuponai yra A5 (pusė lapo) dydžio ir lengvai telpa į vidutinio dydžio pašto voką. Dėmesio - kiekvienas kuponas turi savo unikalų kodą, kurį reikės įvesti registracijos į seminarą metu. Saugokite šį kodą - tai ir yra jūsų kupono gavėjo „skaitmeninis bilietas“ į numatytą renginį.

Kupono įsigijimas tiesiogiai (išskirtiniais atvejais)

Išskirtiniais atvejais (neveikia kupono forma, norite sumokėti grynais ar tiesiog norite atlikti bankinį pavedimą) jūs galite kupono sumą plius 2€ aptarnavimo mokestį pervesti į VšĮ Lietuviškos pirties akademijos sąskaitą

Įm. kodas 302613154
a. s. LT257300010126595179, PAYSERA

Tokiu atveju būtinai informuokite mus el. paštu info[et]pirtis.lt nurodydami kam adresuojamas kuponas. Informacija pasiteiravimui 8 655 47774.

Kuponų galiojimas

Kupono galiojimo laikas nurodytas prie jo atvaizdo ir yra išspausdintas ant pačio kupono. Yra labai svarbu, kad kupono gavėjas būtų prisiregistravęs prie tinklapio pirtis.lt kaip skaitytojas. Tada jis laiku gaus pranešimus apie artėjantį renginį. 

Atsakymai į klausimus

2021-05-12, 20:03:32

Laba diena, Turiu dovanu kupona „Pirties ABC“. Norečiau, kad informuotumėt apie artimiausias šio pirties renginio datas. Dėkui.

Rimas Kavaliauskas
2021-05-13, 08:02:29

Norėdami būti informuoti turėtumėte užsiregistruoti kaip tinklapio Pirtis.lt skaitytojas - registracijos nuoroda „užeik“ randama viršuje, dešinėje. Jūs gausite el. pašto laišką apie kiekvieną artėjantį reginį, kuriame galite dalyvauti. Gavus kvietimą, Jums beliks registruotantis įvesti savo kupono kodą. Pamiršę kodą prarasite galimybę registruotis.

2016-02-01, 13:24:33

Norėčiau padovanoti vyrui kursus Kaip sužinoti kursų datą, nes jis daug keliauja.

Birutė Masiliauskienė
2016-02-22, 23:53:45

Padovanokite vyrui "Sveikos pirties ABC" dovanų kuponą. Jis neturi konkrečios datos ir galioja vienerius metus. Datą vyras galės pasirinkti savarankiškai. Paprastai organizuojamas bent vienas (o dažniausiai du ar dar daugiau) ABC seminarų per mėnesį. Taigi prisitaikyti tinkamą datą nebus sudėtinga. 

Žyma: pirties kursai.

Taip pat skaitykite

Asmeninės procedūros

Asmeninės procedūros

Ką daryti kai šalta, pavargęs, sloga „kimba“... norisi pirties, o kaip ją užsisakyti? Laimė, jau galite turėti… Toliau

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“