Uždaryti

Patarimai

Jūs esate čia: Namai » Namų SPA » Patarimai

Reguliarus pirties lankymas sustiprina veido odos termoreguliacinį mechnizmą, tad kad ir kos bebūtų oras lauke, jis nebe taip stipriai įtakos jūsų veido odą.

Garinėje oda stipriai įkaista ir vėsdama jau po 2-3 min. pradeda į save sugerti viską, kas yra ant odos paviršiaus. Tad reiktų po kiekvieno užėjimo į garinę apsiprausti švariu vandeniu.

Ryto procedūra grožiui ir sveikatai

Gal prieš 12 metų metų pirtyje teko būt kartu su su gydytoja – kosmetologe iš Ukrainos. Kartu su mumis sėdėjo ir keletas jaunų vyrukų, ypatingai spuoguotais veidais ir nugaromis. Šie jauni žmonės labai daug dirbo prastomis sąlygomis – nuolatos už mašinos vairo, skrydžiai lėktuvais, įtampa, greitas maistas, vandens procedūrų stoka.
Ši gydytoja davė jiems visiškai paprastą patarimą. Ir tikrai efektyvų. Atsikėlus ryte pirmiausia nueinama į tualetą. Tada neskubant išgeriama 0,5l negazuoto mineralinio vandens (kambario temperatūros arba šiek tiek pašildyto). Prisipilt guminę pūslę šilto vandens ir vėl grįžt į lovą. Atsigult ant dešinio šono, po juo pasikišus šiltą pūslę. Ir ramiai atsipalaidavus kiek pasnūduriuoti. Kol kils noras šlapintis. Ir jau po dar vieno suvaikščiojimo į tualetą, pradėti rytą taip, kaip esame įpratę.
Pradžioje gali ir ilgokai tekti palaukti, kol kils noras šlapintis. Truputį pagulėjus galima ruoštis į darbą. Labai svarbu nieko negerti ir nevalgyti, kol nenueisim į tualetą po išgerto mineralinio vandens. Jau po kelių tokių procedūrų šlapintis užsinorima po 15-20 min.Šia paprastute procedūra sau gali padėti ir paaugliai.

Pagalba suskilusiems kulnams

Viename litre šilto vandens ištirpinti 2 v.š. bulvių krakmolo ir šiame tirpale prieš miegą pamirkyti kojas. Prieš mirkymą kulnus ištepti spiritu. Po vonelės kojas ištepti minkštinamuoju kremu.

1 valgomas šaukštas medetkų žiedų + 1 litras verdančio vandens. Kiek atvėsus užpilui, mirkyti kojas 15 - 20 min.

Nedideliame kiekyje pieno pavirti kubeliais supjaustytus obuolius kol susidarys tyrelė. Storu sluoksniu užtepti ant suskilinėjusių kulnų, pridengti servetėle, aprišti medvilniniu audiniu. Po 30 min. nuplauti šiltu vandeniu, patepti maitinamuoju kremu. 

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“