Uždaryti

Dalyvio anketa

Jūs esate čia: Namai » Pirties akademija » Vanojimo čempionatai » 1-asis Lietuvos Čempionatas, 2010 » Dalyvio anketa

Kiekvienas Čempionato dalyvis turi pateikti Čempioanto organizatoriui - VšĮ Pirties akadamija laisva forma užpildytą registracijos anketą. 

Anketa MS Word Formatu: anketa.doc

1-ojo Lietuvos vanojimo Čempionato Dalyvio anketa

Prašau registruoti mane 1-ojo Lietuvos vanojimo Čempionato dalyviu. Patvirtinu, kad žemiau pateikti duomenys yra teisingi.

 

 

  1. Vardas
  2. Pavardė
  3. Gimimo data
  4. Adresas
  5. Telefonas
  6. El. paštas
  7. Kiek metų vanoja pirtyje?
  8. Kur mokėsi vanoti?
  9. Ar teikia vanojimo paslaugas?
  10. Kokių pirties (pirtininkų) klubų ar organizacijų narys?

Su 1-ojo Lietuvos Čempionato reglamentu esu susipažinęs. Sutinku dalyvauti Čempionate savo sąskaita bei rizika. Asmeniškai ir pilnai atsakau už savo pasirodymo pasekmes savo sveikatai ir nereikšiu jokių pretenzijų Čempionato organizatoriams. Sutinku sumokėti startinį 70 Lt Čempionato mokestį. Sutinku, kad mano pasirodymas varžybose būtų stebimas žiūrovų, fotografuojamas ir filmuojamas ir sutinku, kad mano pasirodymo nuotraukos būtų naudojamos informacijai apie Čempionatą skleisti.

Data, parašas.

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.

Renginiai

Pirtis ir imunitetas. Vebinaras

2020-11-29
Liko 10 vietų
Vebinaras
Pirtis - daug amžių žinoma organizmo stiprinimo ir grūdinimo priemonė. Kuo ji mums gali padėti šiandieninės pandemijos situacijoje? Dalijamės naujausiomis mokslininkų idėjomis ir įžvalgomis!