Uždaryti

Studijų įskaitos

Jūs esate čia: Namai » Pirties akademija » Studijų tvarka » Studijų įskaitos

Studijos suskirtytos į modulius. Kiekvienas modulis susideda iš temų, kurios yra teorinės ir praktinės. Kiekvienas LPA mokymo įvykis - praktinis - kontaktinis ar teorinis (kuris gali būti tiek kontaktinis tiek ir nuotolinis) savyje talpina (turi jam priskirtas) vieną ar kelias mokymų temas.

Studijų temos įskaita

Sudalyvavęs mokymų įvykyje studentas laikomas išklausiusiu konkrečią temą. Tačiau tokiu jis tampa tik po to, kai atsakingas LPA darbuotojas (įvykio administratorius) pažymi (patvirtina) studento dalyvavimą. Kai kuriais retais atvejais studento dalyvavimas gali būti ir nepažymėtas (neįskaitytas). Paprastai tai įvyksta dėl studento pasišalinimo iš seminaro, ženklaus vėlavimo ir/arba netinkamo, nedrausmingo elgesio.

Po to, kai studento dalyvavimas yra pažymėtas, jam tampa prieinamos įvykio studijų temų žinių patikrinimo anketos. Anketos matomos jo veiklos zonoje. Anketai pildyti studentas turi 45 dienas. Šio laikotarpio metu anketos pildymas yra nemokamas. Pradėjus pildyti anketą, ją galima užpildyti iš karto arba laikinai išsaugoti atsakymus, jų nepateikiant vertinti. Maksmalus anketos išaugjimo laikas - 24 val. nuo jos atidarymo. Prabėgus šiam laikotarpiui anketa automatiškai pateikiama tokia, kokia buvo išsaugota. Išsaugojęs anketą studentas turi galimybę savarankiškai išsiaiškinti kam kilusius klausimus. Tokiu būdu anketos pildymas paskatina studentą pačiam siekti žinių, pasikartoti medžiagą.

Užpildyta anketa patirinama ir automatiškai suskaičiuojamas visų jos atsakymų vidurkis. Jei šis vidurkis yra ne maženis nei 6,00 iš 10,00 galimų (60%) - tema įskaitoma, jei ne - neįskaitoma.

 

Praktinėms temoms einamuoju laikotarpiu (2020-2021 m.) anketos nėra pateikiamos ir temos įskaitomos pažymėjus studento dalyvavimą.

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“