Uždaryti

Pirties konstrukcija

Jūs esate čia: Namai » Pirties akademija » Studijų moduliai » Pirties konstrukcija

Daugelyje pirties meistriškumo kursų seminarų mokome naudotis esama pirtimi. O jei pirties dar neturime? Nuo ko pradėti jos planavimą, kad svajonė greičiau virstų realybe ir nenuviltų? O suplanavus - iš ko ir kaip pastatyti? Kokius reikalavimus reikėtų kelti šiuolaikinei pirčiai? Kur galima sutaupyti, o kur neverta? Į šiuos ir daugelį kitų klausmų atsakymus rasti nelengva.

Mokymas tradicine tvarka

Šį kursą studentai gali pasirinkti po „Sveikos pirties ABC“ seminaro lankymo ir „Sveikos piries dėsnių“ įskaitos. Tai - minimalus kvalifikacinis reikalaivimas. Taip pat šio kurso baigimui reikalingos temų „Pirties ekslploatavimo pagrindai“ ir „Pirties priemonės“ įskaitos (šias temas studentai praeina„Tradicinės procedūros“ kurse arba nuotoliniu būdu).

Akivaizdiniu būdu studijuojant, studentai kviečiami į 3 seminarus „Periodinė krosnis ir mikroklimato kūrimas“, „Nuolatinė krosnis ir mikroklimato valdymas“ bei „Dūminės pirties kūrenimas“.

Pilnas kurso temų sąrašas

Pirties konstrukcija

2021 žiemos nuotolinės studijos

Esant pirčių veikimo apribojimams dėl COVID-19 mes siūlome mokytis Pirties konsrrukcijos kurso teorines temas distanciškai - vebinaruose. Kiekvieno vebinaro metu išdėstoma viena privaloma studijų tema. Po kiekvieno vebinaro studentai gaus atsakyti į tos temos žinių patikrinimo anketos klausimus, ir gavę visų teorinių temų įskaitas galės gauti Pirties konstrukcijos kurso teorinės dalies išklausymo pažymėjimą. Praktinės temos: periodinės krosnies kūrenimas, nuolatinės krosnies kūrenimas, mikroklimato valdymas, dūminės pirties kūrenimas bus organizuojamos kai tam bus sąlygos. Baigę visas praktines ir teorines temas studentai galės gauti Lietuviškos pirties akademijos pirties konstrukcijos kurso baigimo pažymjimą.

2021-02-01
Dalyviai: 45/46
Kaip iškūrenti pirtį? Kokia turi būti gera pirtis? Kas yra pirties garas - sunkiai suprantamas, bet be jo pirtis - ne pirtis. Kviečiame susipažinti su gero garo paslaptimis!
2021-02-04
Dalyviai: 31/31
Profesionalus pirties mikroklimato temos išdėstymas. Geras garas. Temperatūra. Drėgmė.
2021-02-11
Dalyviai: 27/30
Pirties kokybė visų pirma priklauso nuo pirties krosnies. Jų būna įvairių.
2021-02-18
Dalyviai: 26/25
Apžvelgsime visus pagrindinius pirties konstrukcijos variantus.
2021-02-25
Dalyviai: 31/31
Šiame vebinare pakalbėsime apie pirties priežiūrą, atsakysime į jūsų klausimus.

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“