Uždaryti

MA-URI masažas

Jūs esate čia: Namai » Pirtininkams » Masažas » MA-URI masažas

Kai vartojame žodžius gydymas, gydymasis arba terapija turime suvokti, jog tai modernios visuomenės sąvokos. Polinezijos kalbose ir kultūrose tokių žodžių nėra. Jų filosofinės sistemos paremtos žinojimu, kad kiekvienas žmogus yra pats savo gyvenimo meistras. Lygiai kaip lietuviškame priežodyje, kad kiekvienas yra savo laimės kalvis! Savos realybės kūrimas fiziniame, emociniame ir dvasiniame lygmenyje visuomet lydimas gero, teigiamo „pašalinio veikimo" – fizinės, emocinės ir dvasinės sveikatos. Tą suvokė daugelis senųjų pasaulio kultūrų.

Pradžioje norėtume jus supažindinti su keletu svarbių sąvokų: ma-uri, maori ir mauri. MA-URI - tai žodis, kuris įvardijo specialią gydymo sistemą ir filosofiją, kilusią iš senųjų Polinezijos tradicijų. Pavadinimas MA-URI buvo sukurtas apie 1990 metus ir užregistruotas 1996 metais, kaip Instituto pavadinimas. Šis žodis pirmiausiai susijęs su maorių kilmės gydovu Hemi Foxu ir jo žmona dane Katja Fox. Šitie du žmonės sukūrė mokymo ir gydymo programą, kurios pagalba Vakarų pasaulis buvo supažindintas su Hunos filosofijos principais ir ja paremtais polinezietiškais gydymo metodais. Skandinavijoje ir dar keliose Europos šalyse šita savęs gydymo ir savęs ugdymo sistema prigijo ir įleido šaknis.
Pažodžiui verčiant, MA-URI reikštų vaiką arba palikuonį tų, kurie laisvi nuo bet kokių vidinių apribojimų ir baltos šviesos vaiką/palikuonį. Polineziečių kalbose kiekvienas skiemuo turi savo prasmę. "MA" reiškia "balta šviesa" ir "tyras, laisvas", "URI" – "palikuonis".
MA-URI paremtas mauri sąvoka. Mauri reikšia gyvybės esenciją ir gyvenimo principą. Šitas žodis įvardija energiją plaukiančią iš Motinos Žemės ir teikiančią dvasinį gyvenimą viskam kas yra gamtoje, viskam kas yra ir buvo sukurta. Žodis tariamas /mouri/.
Maori yra Naujosios Zelandijos gyventojai. Šitas pavadinimas atsirado apie 1850 metus, kai pirmieji europiečiai atvyko į šias salas.

MA-URI yra tiesiogiai paremtas HUNA. Svarbu pažymėti, kad HUNA nėra relignė sistema. Ji susijusi su GYVENIMU ir gyvenimo MENU, t.y. atviru, lanksčiu ir jumoristišku požiūriu į viską, kas vyksta, padarant gyvenimą maksimaliai turtingu, pilnu ir dinamišku. Hunos filosofiją sudaro gyvenimo stebėjimas ir patirtis, kuri yra universalios prigimties.
HUNA reiškia žinojimą, kuris nėra iš karto pasiekiamas arba slaptas žinias. Priežastis, kodėl šitos žinios nėra visiems prieinamos tuojau pat, priklauso nuo mūsų pačių asmeninių filtrų ar apribojimų, kuriuos suformavo mūsų mintys ir požiūriai, mūsų baimės ir pyktis.

MA-URI procedūra primena šokį, vieno aktoriaus spektaklį, skambant puikiai muzikai. Ji veikia ne tik masažuojamąjį, tačiau ir stebinčius – visi dalyvauja rituale. Jei ritualo dalyviai atsipalaidavę – jis vyksta sklandžiau. Todėl visiems norintiems siūlome prieš stebint MA-URI masažą atsipalaiduoti pirtyje, apsivalyti fiziškai ir dvasiškai.

Relaksacinės pirties procedūros

Po pirties mes atsipalaiduojame, mus apima pakili nuotaika. Daromės atviresni naujai informacijai. Todėl siūlome sudalyvauti relaksacinėje pirtyje, apsivalyti fiziškai ir dvasiškai ir tokiu būdu pasirengti stebėti vieną iš stebuklingų egzotiško masažo technikų.

 

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“