Uždaryti

Pirties procedūros strategija

Jūs esate čia: Namai » Pirties akademija » Renginiai » Mokymai » Pirties procedūros strategija

Pagrindinis pranešėjas Aleksandras Marčenko, Pirmoji Pirties kompanija. Prezidentas. Seminaro moderatorius Rimas Kavaliauskas, Pirties akademijos vadovas.

1-ojo Lietuvos vanojimo Čempionato proga Lietuvoje viešės Tarptautinių vanojimo Čempionatų teisėjas, „Pirmosios pirties kompanijos“ Ukrainoje prezidentas, profesionalus pirtininkas ir pirties centrų projektuotojas Aleksandras Marčenko. Gausiuose Rusijos pirtininkų forumuose žinomas pravarde Borras. Kitą dieną po Čempionato Aleksandras sutiko su Pirties akademijos studentais pasidalinti savo turtinga patirtimi. Tai – universalus talentingas pirtininkas, turintis ką pasakyti ir apie pirties konstrukciją ir apie patį pirtinimosi procesą.

Aleksandro vanojimo stilius yra labai įvairus. Tailabai dinamiškas ir kartu jautrus vanotojas, kuris stengsis jus įšildyti kuo labiau, tačiau niekada nepasiduos bravūrai parodyti, ką jis gali. Jeigu žmogus pavargęs – vietoje aktyvaus vanojimo jis gaus malonų pagulėjimą ant plauto. Tol kaol pats panorės kažko daugiau.

Aleksandro nuomone vanojant reikia ypatingai gerai jausti garą, o „klientą“ – tinkamai paruošti. Lietuvoje nedaug teturime tokių karščiamėgių asmenų, kuriems reiktų papildomo pakaitinimo prieš vanojimą, o Ukrainoje tokių netrūksta – jiems savos vanojimo taisyklės. Visiems yra siūlomi jų organizmo adaptacines savybes atitinkantys kontrastai. Aleksandro nuomone po pasinėrimo į šaltą vandenį būtina grįžti į garine ir dartruputį pasišiuldyti,nuraminant sukilusį paviršinių kraujagyslių spazmą.

Seminaras įvyks 2010 m. Gruodžio 12 d. 10-19 val. Latežerio gero garo pirtyje, 9 km nuo Druskininkų. Siekiant išlaikyti aukštą seminaro profesionalų lygį, jame dalyvauti kviečiami Pirties meistriškumo klubo nariai ir studentai, turintys vanojimo patirtį, 1-ojo Lietuvos vanojimo čempionato dalyviai, Pirties akademijos pirtininkų Gildijos nariai, kiti profesionalūs pirtininkai (pateikus asmeninį prašymą).

Seminaras skirtas profesionaliems ir tokiais tapti ketinantiems pirtininkams. Seminaro metu pirmą kartą Lietuvoje bus panaudota videotreningo metodika, kai vanojantys galės savo techniką stebėti videoakrane ir kolektyviai išanalizuoti. Tikimės, kad seminaras padės lietuviams pirtininkams savo techniką pakelti įnaują lygį, intergruojant turtingą Ukrainoje paplitusios profesionalios rusiškos pirties patirtį ir surasti naujas sąsajas mūsų tarp mūsų pirčių kultūrų.

Seminaro darbotvarkė

1 dalis. Teorija.
Tipiška relaksacinės pirties procedūros eiga
Šilumos kontrasto fiziologija
Ekstremalaus vanojimo strategija
Relaksacinio vanojimo strategija
Vanojimo strategija vyrams ir moterims

2 dalis. Vanojimo „master class“
Ekstremalių klientų vanojimas
Kontrastinis vanojimas ant pojūčių ribos
Ribinės psichinės būsenos vanojant

3 dalis. Analizė ir diskusija.
Video medžiagos peržiūra ir analizė
Kūno dalių vanojimo ypatumai
Tipiškos vanojimo klaidos

Taip pat skaitykite

1-asis Lietuvos Čempionatas, 2010

1-asis Lietuvos Čempionatas, 2010

Vanojimas yra pagrindinis pirties veiksmas. Sugebėjimas vanoti - pagrindinis pirtininko gebėjimas. Pirmasis Lietuvos vanojimo… Toliau

Vanojimo menas

Vanojimo menas

Su vanta reikia elgtis pagarbiai ir jautriai, tada ji darys stebuklus. Vanta yra gyva, ji veikia ne tiek mechaniškai, kiek per… Toliau

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.

Renginiai

Klasikinis vanojimas

2021-10-19
Visos vietos užimtos.
Pirčių sodas, Vilniaus raj.
Tarptautinis praktinis vanojimo seminaras anglų kalba.

Kūno prausimas ir šveitimas pirtyje

2021-10-19
Visos vietos užimtos.
Vilniaus raj., Melkio k.

 

 

Aleksandras Marcenko. Pirtininkas.
Aleksandras Marčenko – Spa&Wellness Profesional Awards Teisėjas

Pirtininkas Aleksandras Marčenko. Aleksandr Marchenko. Pirtis.lt.
Linkėjimai iš karštos Ukrainos pirties!

Pirtininkas Aleksandras Marčenko eketėje. Pirtis.lt.

Pirtininkas Aleksandras Marčenko vanoja. Pirties akademija.
Aleksandras – talentingas terminių pirties procedūrų specialistas.