Uždaryti

Relaksacinis masažas

Jūs esate čia: Namai » Pirtininkams » Masažas » Relaksacinis masažas

Masažas – vienas iš natūralių gydymo būdų. Jis toks pat senas, kaip ir pati žmonija . Jau seniai žmonės suprato lytėjimo, glostymo svarbą. Tūkstantmečius įvairiose kultūrose bei epochose lietimu buvo gydomos ligos, malšinami skausmai. Juk dažnai mes patys intuityviai triname, masažuojame skaudamą vietą.

Šiandien visuotinai pripažįstama gydomoji masažo galia. Šiandien masažas jau ir moksliškai pagrįstas gydymo būdas. Jis gerina raumenų tonusą, didina sąnarių paslankumą, spartina limfos ir kraujo apytaką, gerina endokrininę ir nervų sistemas, skatinamai veikia virškinimą ir kvėpavimą...

Masažas teikia naudą ne vien tik fiziniam kūnui. Jis mus gelbsti ir psichologiškai -atpalaiduoja, sumažina stresinę įtampą, universali jo energija padeda sustiprėti, atgauti vidinę pusiausvyrą. Tyrimais įrodyta , kad reguliarus ir profesionalus masažas skatina endorfinų ("laimės hormonų") - medžiagų, turinčių įtakos fizinei bei emocinei būklei – susidarymą.

Šis natūralus gydymo būdas šiandien darosi vis aktualesnis. Pagrindinis masažo veiksnys daugumoje masažinių sistemų – relaksacija ir atsipalaidavimas. Relaksacijos metu pasiekiame būseną, artimą sveikam miegui arba meditacijai. O jie be galo reikalingi fizinei bei psichinei žmogaus sveikatai, nes tokiais momentais vyksta sveikimas ir jaunėjimas audinių, organų ir viso organizmo.
Relaksacinis masažas skirtas giliam atsipalaidavimui, įtampos ir streso panaikinimui. Jo metu Jūs nurimstate, atsistato kūno energetinis balansas.Visiškai panaikinama raumenų įtampa.

Geriausia masažuoti naudojant aliejus. Aliejus minkština, drėkina odą, tolygiai paskirsto šilumą, sutekia odai blizgesio bei atsparumo, neleidžia odai nusausėti, daro ją tampresnę, elastingesnę, padeda išvengti pirmalaikio senėjimo.
Aliejus, tepamas ant kryžkaulio ir kaukolės, atpalaiduoja nervų sistemą, stiprina atmintį, gerina regėjimą.
 

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“