Uždaryti

Pirties meistriškumo klubas

Jūs esate čia: Namai » Pirties akademija » Pirties meistriškumo klubas

Pirties meistriškumo klubas
Pirties meistriškumo klubas. Asociatyvinė foto  - Rimo Kavaliausko.

Pirties meistriškumo klubas jau dvylika metų formuoja Lietuviškos pirties akademijos studentų, pirtininkų ir pirties mėgėjų bendruomenę. 

Nariais tampa tie, kas gilinasi į pirtininkystės žinias - rimčiau, siekdami kvalifikacijos ar savo malonumui. Klubo nariams patinka gera pirtis ir linksma kompanija, galimybė dalyvauti renginiuose bei klubinėse pirtyse. Daug pirmųjų Klubo narių šiandien jau patys yra kvalifikuoti, aktyviai dirbantys pirtininkai, galintys pamokyti ir kitus. Kai kurie iš jų jau kviečiami į Pirties meistriškumo kursų seminarus.

 Kviečiame Klubo nariais tapti ir Jus!

Klubo taisyklės

 LPA Pirties meistriškumo klubo nariai:

 • žino, pripažįsta ir laikosi sveikos pirties principų;
 • palaiko ir remia Lietuviškos pirties akademijos veiklą;
 • Brangina ir gausina pirčių lankymo tradiciją Lietuvoje;
 • gilina savo pirtininkystės žinias;

Metinis nario mokestis yra 55€. Narystės laikas apskaitomas automatiškai - lygiai metai nuo įstojimo (nario mokesčio sumokėjimo).

Registracija

Noritys tapti Klubo nariais privalo praktiškai patvirtinti savo minimalią kvalifikaciją ir pasiryžimą didinti ir palaikyti savo kvaliikaciją, todėl nauji Pirties meistruškumo kursų lankytijai priimami į Klubą po to, kai jie sudalyvauja bent jau pirmuose 2 praktiniuose mokymų seminaruose ir gauna įskaitas:

PMK nario privilegijos

Klubo nariai gali naudotis šiais pasiūlymais:

 • Nuolaidos „Lietuviškos pirties akademijos“ organizuojamuose mokomuosiuose seminaruose (gaunamos kaip taškai, kuriuos matote savo „veiklos zonoje“ ir galite panaudoti registruodamiesi renginiuose);
 • Nuolaidos specialiuose klubiniuose pirties vakaruose;
 • Nuolaidos LPA organizuojamuose mokamuose edukaciniuose renginiuose;
 • Specialiai Klubo nariams organizuojami renginiai ir ypatingi pasiūlymai;

Informacija apie konkrečius nuolaidų dydžius, renginius bei Klubui draugiškų pirčių sąrašas skelbiami tinklapyje www.pirtis.lt

Idomu. Ar apsimoka narystė Klube?

Paprašėme  vienos klubo narės tiesiog paskaičiuoti kiek ji sumokėjo už Klubo narystę ir kiek gavo naudos 2021 metais. Štai ką ji rašo: „Iš viso gavau 356 tašku. 356taškai/4= 89€. Registraciją į PMK -29€, tad "gryno pliuso" - 60€. Tiesą sakant, net nesitikėjau, kad suma gausis tokia, galvojau bus mažiau :)“

Narystės formos

Studijuojantis pirties mokslus narys įgyja daugiau „statuso“ priklausančio nuo jo kvalifikacijos. Iš eilės:

 • Pirties gurmanas;
 • Pirtininkas mėgėjas;
 • Pirtininkas;
 • Meistras;

Kiekvienas lygmuo turi savas galimybes, teises ir pareigas. Ir kuo aukščiau - tuo įdomiau. Trumpai pristatome kiekvieną iš jų. 

Pirties gurmanas

Baigęs Pirtininkystės pagrindų lygį, besidomintis pirtimi. Suteikiama pirmenybė registruotis, pirmenybė gauti informaciją. Teisė dalyvauti specialiuose Klubo renginiuose, klubinėse pirtyse. 

Šeimos pirtininkas

Baigęs Šeimos pirtininko mokymus ir išlaikęs įskaitą. Tos pačias teisės, kaip ir „gurmanas“, tačiau jis jau gali registruoti savo nuosavą pirtį kaip Klubo pirtį (jei ji atitinka minimalius reikalavimus). Užregistravęs pirtį jis gali paskelbti joje Klubo renginį (pirtį) jei ją veda pirtininko statusą turintis klubo narys. 

Pirtininkas

Baigęs privalomąją mokymų programą ir sėkmingai išlaikęs kvalifikacinį egzaminą.

 • Gali vesti Klubo pirtis bei įstatymų numatyta tvarka teikti pirtininko paslaugas.
 • Asistento teisėmis gali dalyvauti LPA egzaminų komisijoje.
 • Gali registruoti savo klubą ir skelbti renginius Pirtis.lt. Tuo tikslu jam suteikiama prieiga prie „kliento zonos“ ir asmeninis interneto puslapis (kaip pavyzdžiui www.birute.pirtis.lt).

Pirties meistras

Pirtininkas, turintis tinkamą stažą bei kvalifikaciją (tai įvertina LPA administracija). Gali vesti edukacines pirtis. Taip pat gali siūlyti savo autorines pirties programas. Pirties meistras paprastai jau gali vesti mokomųjų seminarų praktines dalis, būti pirties praktikos vadovu. Kaip vertintojas garinėje gali dirbti LPA egzaminų komisijoje.

Klubo narių sąrašas

(rodomas tik prisijungusiam skaitytojui)

Klubo narius kviečiame prisijungti prie uždaros Pirties meistriškumo klubo grupės Facebooke!

Klubo renginiuose - momentai

Keli momentai iš Klubo renginių

Žiūrėti visą galeriją...

Atsakymai į klausimus

2022-01-14, 07:32:07

Užsiregistravau į vebinarą kaip PMK narys, bet savo studijų skiltyje nematau tų minėtų lojalumo taškų, ten vis 0. Noriu pasitikslinti, jie automatiškai būna priskiriami po registracijos, ar kiekvieną kartą reikia tikslintis ?

Rimas Kavaliauskas
2022-01-14, 09:43:05

Taškai Klubo nariams (ir visais kitais atvejais) yra priskiriami tik po to, kai studentas sudalyvauja renginyje ir jo dalyvavimas yra dėstytojo atžymėtas. Tada juos ir pamatysite savo veiklos zonoje ir galėsite pasinaudoti registruojantis į kitus renginius.

2021-03-19, 08:09:39

Laba diena nesuprantu taškų sistemos. Pas mane nėra priskaičiuota taškų už kovo mėn seminarus.

Rimas Kavaliauskas
2021-03-27, 07:40:52

Patiktrinus matosi, kad 2021 kovą Jūs dalyvavote 2 seminaruose - 8 ir 15 d. 8 dieną buvo „Augalų naudojimo pirtyje pagrindai“ ir už šį seminarą taškai Klubo nariams nebuvo žadėti. Kovo 15 d. seminaro studentų dalyvavimas buvo pažymėtas šiek tiek vėliau, nes reikėjo atnaujinti žinių patikrinimo anketą (tai užtrunka). Vos tik dalyvavimas buvi pažymėas - Jūs kaip Klubo narė gavote 20 taškų. Taigi, šiuo atveu viskas veikė gerai.

Primename, kad taškų skyrimas yra paskatinimas, o ne prievolė. Tačiau mes stegiamės beveik visuose renginiuose PMK nariams skirti taškų. Kai kuriuose renginiuose taikoma Klubo narių išankstinė registracija, o kei kurie renginiai pasiekiami tik Klubo nariams.

2020-02-05, 20:34:45

Noriu prisijungti prie Pirties meistriškumo klubo. Kaip galiu tai padaryti?

Rimas Kavaliauskas
2020-02-11, 10:25:14

Atsakymo rašymo metu į Pirties meistriškumo klubą kviečiame po Sveikos pirties ABC bei Pirtininko darbo įvado seminarų, o jei tiksliau - po tai studentui bus užskaitytos temos, dėstomos šiuose 2 seminaruose. Vos tk tai padaroma - studentas savo veiklos zonoje (pasiekiama prisijungus prie tinklapio Pirtis.lt) mato kvietimą stoti į Kluba sumokant metinį nustatytą mokestį. Jei studentas dalyvauja mokomuosiuose seminaruose jam taškų forma grįžta didesnė suma, nei jis sumoka.

2017-01-19, 14:08:29

Norėčiau įstoti į Pirties meistriškumo klubą, tačiau savo veiklos zonoje nerandu registracijos formos. Reikalingas įskaitas turiu. Ką man daryti?

Rimas Kavaliauskas
2017-01-20, 14:05:08

Net jei turite reikalingas įskaitas (o jų yra trys), vis viena mes dar turime rankiniu būdu atnaujinti „kandidatų sąrašą“. Atsakymo rašymo momentu (2017 m. sausis) ši funkcija nėra automatizuota. Tad patarimas - kreiptis į LPA administraciją el. paštu info[eta]pirtis.lt ir klausimas bus bemet išspręstas. Tačiau tas sąrašas ir be priminimų yra atnaujinamas bent 2 kartus per mėnesį.

Taip pat skaitykite

Klubo fotogalerija

Klubo fotogalerija

Pirtyje ne tik mokomės, bet ir ilsimės. Kelios klubo pirties valandos pralekia bemat. Jei esi „užknistas“ problemų - geriausia… Toliau

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“