Uždaryti

Pirties vakarai

Jūs esate čia: Namai » Pirties paslaugos » Pirties vakarai

Po savaitės darbų, po visų metų rūpesčių reikia pasirūpinti ir savimi... Ir savo artimiausiais žmonėmis . Kad gyventi būtų malonu, kad jus lydinti šypsena ir giedra nuotaika viliotų artyn kažkur aplink vis vaikštinėjančias Sėkmę, Meilę ir Laimę. Tam tinka sportas, joga, masažai... Ir, žinoma, pirtis...

Kaip tai vyksta?

Sunku net įsivaizduoti geresnę atgaivą, kaip vakaras pirtyje su patyrusiais pirtininkais. Kai Jus vanoja (o ne muša) įvairiomis vantomis (ne tik beržo, bet ir šermukšnio, ąžuolo, kadagio, kraujažolės ar dar kitokiomis). Kai druskų procedūros metu jautiesi kaip specialiame gydomajame druskų kambaryje, kai šlakus iš organizmo druskos šalina intensyviai. Kai kūno šveitimas specialiais mišiniais nuvalo odą be muilo, skatina jos kraujotaką, lygina smulkias raukšlytes, kaukės iš natūralių vaisių ir daržovių maitina ir stangrina odą. O kur dar maudymasis upelyje, tvenkinyje ar ežere? Kur malonumas, kurį suteikia kubilas, kai karštame vandenyje „tirpsti" po atviru dangumi? Kur dar palaima relaksacinio masažo su vaistažolių mišiniais ar medumi?.. Visko nesuminėsi.

Kaip tai suorganizuoti?

Svarbiausia - surasti savo tvarkaraštyje laisvą vakarą bei kelis bendraminčius, su kuriais norite dalintis pirties malonumais (priklausomai nuo pirties, idėjos, programos ir situacijos dalyvių gali būti nuo 2 iki 10, ar net daugiau). Ir... beveik viskas...
Toliau galite tiesiog skambinti mums telefonu 8 655 47774. Jei turite savo pirtį arba žinote patinkančią ir tą vakarą lyg tyčia laisvą pirtelę, beliks aptarti pageidaujamą programą. Jei ne, tokią pirtį galima surasti mūsų pirčių kataloge arba tiesiog paklausti patarimo, paskambinus tuo pačiu telefonu - parekomenduosime, kas labiausiai tiktų Jums. 
Tada beliks sutartu laiku atvykti į sutartą vietą - ir visas vakaras bus skirtas tik Jums. Garantuojame, kad jis neprailgs, nes Jūsų lauks:

  • palaipsninis ir malonus prakaitavimo skatinimas nuosaikioje temperatūroje;
  • vanojimas įvairiomis vantomis;
  • natūralių žolelių garo inhaliacijas;
  • vaistingų žolynų arbatą ar gaivinantį „pirties kokteilį";
  • masažą medumi, specialiais odą valančiais ir maitinančiais natūraliais pirties mišiniais. 

Be to, pirties vakarą galima papildyti ir norima pažintine, pramogine ar terapine, sveikatinančia programa, suorganizuoti teminę, ritualinė ar šventinę pirtį. Pirties vakarai, vedami profesionalių pirtininkų, yra puiki galimybė suderinti sveikos pirties procedūras, naujus įspūdžius bei potyrius, turiningai, maloniai praleisti laiką.
Vakaro trukmė paprastai yra nuo 3 iki 5 val. - priklausomai nuo temos, žmonių skaičiaus ir t.t.   

Taisyklės

Mūsų vedamos procedūros remiasi šimtamečiais sveikos pirties principais. Todėl čia galioja taisyklės, kurių privalu laikytis:
1. Atvykti blaiviems, vakaro metu nevartoti ir kitiems nesiūlyti jokio alkoholio.
2. Išjungti mobiliojo ryšio telefoną, nešiojamus kompiuterius ir pan.
3. Vengti pokalbių apie kasdienius darbus ir reikalus, politiką ir pan.
4. Garinėje susilaikyti nuo garsių šnekų. 
5. Elgtis taip, kad būtų malonu pačiam ir kitiems.
Atvykstant į pirties vakarą reikia turėti pirties šlepetes, didelį rankšluostį (moterims galbūt dar ir paklodę), pirties kepurę. Jei yra galimybė, patartume rinktis natūralaus audinio pirties reikmenis, vengti sintetikos. Galima pasiimti ir butelį mineralinio vandens. Visa kita – mūsų pirtininkų rūpestis.

Išsamesnė informacija:
el. paštu - info[eta]pirtis.lt, 
tel. 8 655 47774.   

 

Pirties vakaro pageidavimas

(fiziniams asmenims)

Jei norėtumėte, kad Jums pasiūlytume originalaus pirties vakaro idėją – esame pasirengę tą padaryti.
Lengviau suprasime Jūsų pageidavimus jei rasite laiko užpildyti šią formą. Su Jumis iškart susieksime.

  • Jūsų kontaktai (bus išlaikyti paslaptyje):

  • Jūsų pirties vakaro idėja, kitos detalės:

Namų SPA vakaras

Laimės, harmonijos, visiško atsipalaidavimo galimybė yra ypač viliojanti. Tai – tradicinės sveikatingos lietuviškos pirties SPA vakarai. Jų metu ir išbandysite ir išmoksite atlikti nuostabias procedūras savo kūnui ir sielai. Toliau

Komentarai

Straipsnis neturi komentarų. Būk pirmas!

(Reikia prisijungti, kad galėtumėte rašyti komentarą.)

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“