Uždaryti

Potyrių pirtis

Jūs esate čia: Namai » Pirties paslaugos » Potyrių pirtis

Pirtis yra vieta, kur tęsiamos šimtmečių kūno priežiūros tradicijos, tačiau tai ir vieta, kur nuolat išbandoma kas nors naujo... Per išbandymus ant mūsų stalo pateko kava ir arbata, į mūsų miegamuosius eteriniai aliejai, o į mūsų pirtį – šveitimo mišiniai ir kvapūs ekstraktai. Dažnai tai kas nauja yra tik gerai užmiršta sena...
Poryrių pirtis – tai gurmaniškas pirties vakaras, kuriame greta įprastų pirties procedūrų jūsų laukia nuotykis, atradimas, nauji ir netikėti potyriai. Čia gali būti naudojami garsai, aromatai, originalios papildomos priemonės, išnaudojamos konkrečios vietos teikiamos galimybės. Potyrių pirtis – tai puiki galimybė išbandyti naujas pirties technologijas, patenkinti savo smalsumą ir paprasčiausiai nesužsistovėti vietoje.

Komentarai

Straipsnis neturi komentarų. Būk pirmas!

(Reikia prisijungti, kad galėtumėte rašyti komentarą.)

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.

Renginiai

Šeimos pirtininko studijos: Augalų naudojimo pirtyje pagrindai

2021-03-08
Liko 12 vietų
Lietuviškoje pirtyje naudojama daug įvairių augalų. Kviečiame apie tai sužinoti daugiau!

Pirties kultūros kursas II. Lietuviška pirtis

2021-03-11
Liko 18 vietų
Vebinaras
Ir vėl prausiamės virtualiai. Kokia yra tikra lietuviška pirtis?

Šeimos pirtininko studijos: Kūno reakcija į šilumą

2021-03-15
Liko 26 vietos
vebinaras
Svarbiausias pirtyje veikiantis faktorius - šiluma. Kaip mūsų kūnas į ją reaguoja? Kokią naudą atneša pirtis, o kam ir kada joje reikėtų elgtis atsargiai?

Pirties kultūros kursas III: Šiuolaikinė pirties kultūra

2021-03-18
Liko 18 vietų
Veninaras
Šiuolaikinė pirties kultūra įvairiose šalyse: hamamas (2 tipai), Šiaurės Europa( Suomijos, Rusija, Estija), Azija (Japonija, Korėja), Amerika (temeskalis, inipi, swtitz), Europa (aufguss).

Šeimos pirtininko studijos: Vanojimo pagrindai

2021-03-29
Liko 29 vietos
Vanojimas - įdomiausia ir patraukliausia lietuviškos pirties technika. Šiame seminare susipažinsime su šios technikos teoriniais pagrindais.