Uždaryti

Procedūrų meniu

Jūs esate čia: Namai » Pirties paslaugos » Procedūrų meniu

Pirties procedūros būna grupinės ir asmeninės, aromaterapinės, šveičiamosios, higieninės, grūdinamosios ir dar visokios... Kiekvienas pirtininkas ar pirties centras pritraukdami dėmesį stengiasi sugalvoti kuo įmantresnius pavadinimus, vilioja žmones egzotiškomis medžiagomis. Taip nejučia toli nukrypstama nuo pirminės procedūros esmės ir ji kartais praranda savo sveikatinimo vertę. 

Lietuviškos pirties akademija nuolat ieško gilių esminių tradicinės pirties procedūrų niuansų. Tai, kas paprasta, dažnai būna pasiekiama tik ilgomis meistro pastangomis, šimtus ir tūkstančius kartų šlifuojant judesį, kol jis tampa grakštus, taupus ir efektyvus kaip seno jūreivio irklo mostas ir natūralus kaip įkvėpimas.
Kiekviena iš siūlomų paslaugų – mūsų ilgo tobulinimo, diskusijų ir asmeninio patyrimo rezultatas. Mūsų Gildijos pirtininkai atlieka šias procedūras beveik kas dieną, įvairiems žmonėms, įvairiose pirtyse. Todėl jose sukaupta neįkainuojama tradicinės garinės sveikatingos lietuviškos pirties kolektyvinė patirtis. Svarbiausias reikalavimas kiekvienam veiksmui - „nepakenk“. Būtent todėl Lietuviškos pirties akdademija „pasirašo“ tik už profesionalus, kurie išėjo ilgą mokymosi kursą, praėjo pirties praktiką ir išlaikė atsakingą egzaminą. 

Pirties procedūrų meniu

LPA Gildijos pirtininkai Jums gali atlikti šias pirtis procedūras:

Dažniausiai atliekamos:

Įtrynimas druska
Druska – tai viena labiausiai paplitusių pirties priemonių. Ji greitai sudrėkina odą ir paskatina prakaito išsiskyrimą. Lengvais judesiais patrinta oda švelniai parausta ir sušyla. Dažnai į druską pridedama eterinių aliejų ar kitų priedų.  

Klasikinis vanojimas
Išskirtinė, unikali pirties procedūra, viso pirties proceso kulminacija - viso kūno masažas šiluma, karštu ir kvapniu garu, švelniomis įvairių augalų vantomis. Klientams paprastai siūlome vadinamąjį klasikinį vanojimą, kurio metu kūnas įšildomas palaipsniui - tiek kiek kam reikia. 

Odos šveitimas (pilingas)
Veiksminga ir maloni kosmetinė procedūra - viso kūno odos šveitimas. Pirtyje šiai procedūrai sąlygos beveik idealios. Naudojamos tik natūralios priemonės: kavos tirščiai, kruopos, malti kaštonai, augalų ekstraktai, kartais - specialios masažinės pirštinės ir t.t.

Kosmetinės kūno kaukės
Maitinančios, odą stangrinančios ir jauninančios kaukės gaminamos tik iš kokybiškų ir natūralių produktų. Pagrindinis principas - teptis galima tik tuo, ką galėtum valgyti. Po tokios procedūros oda lieka kvapni, gaivi, švelni ir stangri. 

Vantų masažas
Minkštos ir švelnios liepos, beržo, įvairių vaistinių augalų vantos - puiki masažo priemonė. Masažui gali būti papildomai naudojami augalų ekstraktai, muilo putos ir pan.

Originalios procedūros:

Malkų masažas

Aromatų degustacija

Energetinis vanojimas

Papildomos paslaugos:

Pirties arbata

Įvyniojimai

Atpalaiduojantis masažas

Kojų vonelės

Galvos masažas

Pėdų masažas

Muilo masažas 

Tekstas © Rimas Kavaliauskas

Komentarai

Straipsnis neturi komentarų. Būk pirmas!

(Reikia prisijungti, kad galėtumėte rašyti komentarą.)

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“