Uždaryti

Namų SPA vakaras

Jūs esate čia: / » Pirties paslaugos » Pirties vakarai » Namų SPA vakaras

Jei turite savo pirtį ir norite sužinoti ir išbandyti kažką naujo, jeigu Jums jau pabodo tradicinės pirtys - baliukai, siūlome pailsėti pirtyje pačiu sveikiausiu būdu, pamiršti rūpesčius ir naujai atrasti save. Tai padarytti Jums padės originalus Pirties SPA vakaras, vedamas aukštos kvalifikacijos Lietuviškos pirties akademijos pirtininkas.

Vakaro atmosfera

Pirties vakaro metu mes leisimės į kelionę po ypatingą pirties pojūčių pasaulį, kur susitiksime visas pagrindines Gamtos stichijas, atstatysime pirminę jų harmoniją.

Šioje pirties kelionėje mums padės pirties meditacijos, kvėpavimo ir raumenų atpalaidavimo pratimai, karšto garo ragavimas, švelnūs prisilietimai ir masažas.

Poroms parodysime kaip paprastais masažo judesiais masažuoti pėdas, nugarą jūsų artimam ir mylimam žmogui, kaip panaudoti pačios Gamtos mums duotas dovanas, kad galėtume pataisyti nuotaiką, išvaikyti stresą, atstatyti romantiškus santykius. 

Vakare gali dalyvauti jūsų šeimos nariai ir artimi draugai.

Vakaro procedūros

Kūno šveitimas. Ši procedūra labai pagerina kraujo apytaką, veikia tonizuojančiai, skatina odos regeneraciją, stipriai atpalaiduoja įtemptas kūno vietas. Ji ypač rekomenduojama tiems, kas nemėgsta karščio, ir tiems, kas nori itin efektyvaus atsipalaidavimo.

Viso kūno vanojimas skirtingų rūšių vantomis, veikiant pagrindinius kūno meridianus, įšildant problemines kūno zonas, kuriose susikaupė įtampa. Vanojimas atliekamas nuosaikioje temperatūroje, todėl tinka visiems.

Medaus ir aromatinių aliejų kaukės. Priklausomai nuo jūsų temperameto ir dvasinės būsenos individualiai parinksime kvapų kompoziciją, galinčia geriausiai harmonizuoti jūsų būseną. Arba – jūs padarysite staigmeną artimam žmogui patys parinkdami eterinius aliejus medaus masažui.

 

Vanojimo menas

Vanojimo menas

Su vanta reikia elgtis pagarbiai ir jautriai, tada ji darys stebuklus. Vanta yra gyva, ji veikia ne tiek mechaniškai, kiek per… Toliau

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.

Renginiai

Kaip masažuoti žmogų pirtyje. Švelnios technikos.

2018-02-23
Liko 6 vietos
Renginio vieta: Lieknėjimo centras, Viršuliškių g. 40, Vilnius

Oda pirtyje. Šveitimas ir augalai.

2018-02-24
Liko 2 vietos
Renginio vieta: Pirtis "Kiras", Kaunas

Švelniosios technikos. Lengvas nugaros masažas

2018-02-27
Liko 5 vietos
Renginio vieta: Kaunas, Savanorių pr. 352

Pirties procedūrų ir SPA vakaras „Saulėjoje“

2018-03-01
Liko 12 vietų
Renginio vieta: „Saulėja“, K. Donelaičio g. 27, Kaunas

Sveikos pirties ABC Klaipėdoje

2018-03-03
Liko 5 vietos
Renginio vieta: Radailiai, Klaipėdos raj.