Uždaryti

Teminiai vakarai

Jūs esate čia: Namai » Pirties paslaugos » Pirties vakarai » Teminiai vakarai

Sveikos pirties vakaras

Klasikinė pirties procedūra, pažintis su tikra gera lietuviška pirtimi. Ją pradėsime trumpu pasakojimu apie pirtį, svarbiausius jos dėsnius bei paslaptis. Vedami patyrusio pirtininko, leisitės jų pažinti ir tyrinėti: atrasite, kaip švelniai sušildyti kūną, išbandysite kaitrią ir kvapnią druskos procedūrą, vanojimosi malonumą, pasilepinsite tradicinėmis pirties kosmetikos priemonėmis. 
Grupės dydis – 5-10 žmonių. 

Gurmaniška pirtis

Išskirtinė, gurmaniška šventė visiems pojūčiams, absoliutus atsipalaidavimas... Čia sudėjome pačius didžiausius pirties malonumus: jaukią pirties šilumą ir švelnų garą, žvakių šviesą ir židinio ugnies plazdėjimą, eterinius aliejus ir natūralius rytietiškus smilkalus, masažą su medumi, šokoladu, lengvutėmis muilo putomis ar egzotiškais aliejais, ypatingas žolynų arbatas ir nepamirštamas kvapnių švelnių vantų glamonės... Stebuklas, kuris kiekvieną kartą kuriamas specialiai Jums – todėl visada kitoks, nepakartojamas ir nenuspėjamas. 
Grupės dydis – 2-4 žmonės.

Hamamo vakaras

Daug kam yra tekę išbandyti turkiškos pirties malonumus. Be abejo, toli gražu ne kiekvienoje lietuviškoje pirtyje įmanoma pakartoti tai, kas daroma turkiškoje. Tačiau gal tai ir nėra būtina? Rytietiškas pirties vakarėlis su lietuviškais akcentais (pvz., natūraliu beržų ekstraktu, kvapniu medaus masažu) paliks tikrai ne mažesnį įspūdį!
Grupės dydis – 2-4 žmonės. 

Moterų pirtis

Kodėl būtent moterų? Nes moterys kur kas dažniau nei vyrai sako, jog pirtis joms nepatinka, per karšta, trukdo nepatogus maudymosiu kostiumėlis ir pan. Moterims iš tiesų patinka kiek kiti dalykai nei vyrams. Paprastai tokiose pirtyse būna žemesnė temperatūra, daugiau masažo, namų SPA procedūrų, galimybė neskubant pasirūpinti savo oda, plaukais... Ir, žinoma, labiau atsipalaiduoti, nekompleksuojant dėl aprangos ar figūros. 
Grupės dydis - 5-10 žmonių.

Meditacinė pirtis

Meditacija - tai grįžimas į Čia ir Dabar, į save, į savo tikrąjį Aš. Pirtyje žmonės natūraliai patenka į tam tikrą meditacinę būseną. Tačiau tai galima daryti ir sąmoningai, naudojant specialias meditacines technikas, kurios atveriančia pojūčius, nuramina protą, nuskaidrina jausmus... Gali atrodyti, kad tokioje pirtyje beveik niekas nevyksta. Tiesiog susitinkate su kvapais, prisilietimais, augalais, garsais... ir tyla. Ir išeinate kitokie, atsinaujinę, pasisėmę naujų jėgų ir įkvėpimo.
Grupės dydis - 4-8 žmonės. 

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.

Renginiai

Šeimos pirtininko studijos: Sveikos pirties dėsniai

2021-12-13
Liko 11 vietų
Vebinaras
Apie pirtį, kaip ir apie krepšinį, Lietuvoje išmano visi... O gal visgi ne? Kokia pirtis yra iš tiesų sveika ir gera?

Sveikos pirties procedūra

2021-12-27
Visos vietos užimtos.
Laumių pirtis, Kaunas
Sveikos pirties procedūra, vedama pirtininko - pirmoji pažintis su gera pirtimi.