Uždaryti

Garas iki žvaigždžių. Astrologija ir pirtis. Kalba Naglis Šulija.

Data: 2024-02-05, 21:00
Organizatorius : Lietuviškos pirties akademija

Vebinaras

Astrologinė pirtis

Šiais nepastoviais ir neprognozuojamais laikais pastovumas ir prognozuojamumas - vertybė, kurią reikia itin vertinti ir puoselėti. Todėl jokiu būdu negalime sulaužyti gražios tradicijos - metų pradžioje pakviesti su populiariu Lietuvos astrologu ir orų prognozuotoju Nagliu Šulija. Ši tradicija tęsiasi jau daug metų:  2010, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023.  

Nuo pačių seniausių laikų žmonės tikėjo, jog viskas, kas vyksta Žemėje, kažkokiu paslaptingu būdu susieta su dangiškuoju, šviesulių pasauliu, kad dangiškieji įvykiai aidu atsikartoja žemiškuosiuose. „Kaip danguje, taip ant žemės“, ar ne? Kad ir kiek save laikytume racionaliais XXI a. žmonėmis, kartais (ypač kai atrodo, jog pasaulis kraustosi iš proto) kyla noras atsakymo paieškoti žvaigždžių ir planetų konfigūracijose. Vieniems tai suteikia vilties, kitiems aiškumo, tretiems visa tai - tiesiog pažaidimas... Bet žiūrėk - ima ir išsipildo! Gal tikrai tarp Dangaus ir Žemės esama neregimo ryšio?

Tačiau ar esate girdėję, kokiais ryšiais dangaus šviesuliai susiję su mūsų kūnu, kaip veikia mūsų sveikatą, savijautą, atskirus organus ir jų sistemas? Mūsų seneliai (o gal dar ir tėvai) pradėdami vienus ar kitus darbus dažnai žiūrėdavo, kur ir koks Mėnulis, kada teka Aušrinė ar Vakarinė. Merginos puikiai išmanė, kada dera pakirpti plaukus, kad augtų dailūs ir vešlūs, močiutės galėdavo patarti, kada kokią žolelę rinkti, kada ją gerti, kokiu laiku geriausia atsikratyti karpų, barzdaskučiai ar žolininkai (ir pirtininkai!) - kada geriausias metas traukti dantį, nuleisti kraują ar atlikti kitas sveikatą gerinančias procedūras. Gyvenant gamtos ritmu, dangiškoji ir žemiškoji išmintis buvo glaudžiai susipynusios. Tad jei jau pakėlėm akis į dangų, pažiūrėkime ir mes, kaip astrologija gali padėti rasti savo ritmą šiame pasaulyje - ir galbūt atverti naują (ar pamirštą seną?) sveikatos ir harmonijos šaltinį.

Astrologinio vakaro meniu

  1. Pirties ir astrologijos ryšys
  2. Astrologinės prognozės 2024 metams

Kas dėsto

Naglis Šulija
Naglis Šulija. Astrologas, pirties gerbėjas ir tiesiog įdomus žmogus.

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“