Uždaryti

Pašnekesiai priepirtyje. Astrologijos vakaras su Nagliu Šulija

Data: 2022-01-28, 19:00
Organizatorius : Lietuviškos pirties akademija

Žemėlapis: vebinaras

Šiais nepastoviais ir neprognozuojamais laikais pastovumas ir prognozuojamumas - vertybė, kurią reikia itin vertinti ir puoselėti. Todėl jokiu būdu negalime sulaužyti gražios tradicijos - metų pradžioje pakviesti su populiariu Lietuvos astrologu ir orų prognozuotoju Nagliu Šulija. Ši Pirties meistriškumo klubo tradicija tęsiasi jau daug metų:  2010, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021.

Deja, pandemija koreguoja mūsų susitikimų formatą ir gyva pirtis virsta on-line susitikimu, bet nėra to blogo, kas neišeitų į gera - į susitikimą galime pakviesti kur kas daugiau žmonių. 

Taigi, kas šį kartą mūsų "virtualios pirties" meniu?

Galvodami apie (jau šiuos) metus iš astrologo pirmiausia tikimės atsakymo į klausimą kada ta velnio pandemija baigsis? Apsvarstysime galimus scenarijus. Kita svarbi tema - karinė. Kokie čia galimi scenarijai? Toliau pabiros: kaip gali baigtis rinkimai Prancūzijoje, žinant jos svorį ES? Kas dar įdomaus, svarbaus gali vykti pasaulyje ir Lietuvoje? - apie visa tai ir dar daugiau 28 d., penktadienį, 19 val., nuotoliniu būdu.

Kas dėsto

Naglis Šulija
Naglis Šulija. Astrologas, pirties gerbėjas ir tiesiog įdomus žmogus.

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.

Renginiai

Šeimos pirtininko studijos: Vanojimo pagrindai

2022-12-05
Liko 19 vietų
Vanojimas - įdomiausia ir patraukliausia lietuviškos pirties technika. Šiame seminare susipažinsime su šios technikos teoriniais pagrindais.

Pirtininko darbo įvadas

2022-12-07
Liko 4 vietos
Pirčių sodas, Vilniaus raj.
Patinka eiti į pirtį? O būti pirtininku ar patiktų? Šiame seminare paragausime pirtininko duonos: mokysimės paruošti vantas, patepti medumi nugarą ir, žinoma, vanoti!

Šeimos pirtininko studijos: Kūno reakcija į šilumą

2022-12-19
Liko 25 vietos
vebinaras
Svarbiausias pirtyje veikiantis faktorius - šiluma. Kaip mūsų kūnas į ją reaguoja? Kokią naudą atneša pirtis, o kam ir kada joje reikėtų elgtis atsargiai?