Uždaryti

Prognozių pirtis su Nagliu Šulija

Data: 2015-01-15, 18:00
Organizatorius : Lietuviškos pirties akademija

Pirtis su populiariu Lietuvos atrologu ir orų prognozuotoju Nagliu Šulija - jau viena iš Pirties meistriškumo klubo tradicijų. Šį kartą kaip ir kitais mes kviečiame Klubo narius išsimaudyti geroje pirtyje ir šiltoje neformalioje aplinkoje pasiklausyti Naglio sąmojingų apibendrinimų įvairiomis aktualiomis temomis.

Pagrindinė vakaro tema -

Jūsų pirties Zodiako ženklas

Kaip žinia, tradicinės Zodiako ženklų „nominacijos“ šiuo metu priskiriamos pagal tai, kokiame dangaus sferos sektoriuje viešėjo Saulė jūsų gimimo metu. Tačiau ženklai ne visada buvo skaičiuojami taip. Kur kas ilgesnę bei gilesnę tradiciją turi žmogaus ženklo priskyrimas pagal tai, koks dangaus sektorius kilo virš horizonto rytuose. Taip ženklai buvo skaičiuojami nuo Babilono iki 19 amž. pabaigos.

Mes taip pat gerai žinome, kad 21 amž. pradžioje Lietuvoje pradžią įgavęs sąmoningos ir sveikos pirties judėjimas paliko gilų pėdsaką žmogaus sąmonėje ir visuomenėje. Visų sociologinių tyrimų duomenimis vis didesnis procentas gyventojų į klausimą apie jų religiją atsako „esu pirtininkas“.

Vis didesnė svarbių tautai sprendimų dalis priimama pirtyse. Pirtis daugeliui tapo alternatyvia darbo, pasilinksminimų bei šeimos gyvenimo vieta. Be pirties mes jau nebeįsivaizduojame Lietuvos paslaugų rinkos plėtros, o Lietuvos pirčių palėpėse sukaupti beržo bei kitų medžių rūšių vantų rezervai tapo pagrindiniu naujos Lietuvos nacionalinės valiutos stabilumo garantu. Visi finansų ekspertai vieningai sutaria, kad vantos yra vienintelis dėmesio vertas asmeninių santaupų laikymo būdas.

Visi esame pastebėję, kad pirtyje žmogaus charakteris pasikeičia. Tyli mergina ten švaistosi vantomis kaip furija, o gyvenime aukštai nosį įškėlęs verslininkas garinėje ją žemai nuleidžia... Taip yra todėl, kad pirtyje, karščio ir paslaptingo garo stichijų prieglobstyje įprastų planetų įtaka žmogui pasisuka kitokiu kampu. Protas, kurį atstovauja Saulė jau nebevaidina didesnio vaidmens. Drabužiai nusimetami. Tad kas pirtyje geriausiai apibūdina žmogaus charakterį?
 Pagal ką reiktų spręsti apie jūsų Zodiako ženklą pirtyje?

Šiuos klausimus mielai nušvies ir „bromą ing viečnastį“ plačiai atvers mūsų senas draugas astrologas ir šiap geras žmogus Naglis Šulija.

Kas dėsto

Naglis Šulija

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“