Uždaryti

Šeimos pirtininko įskaita

Data: 2024-04-03, 15:00
Organizatorius : Lietuviškos pirties akademija

Šeimos pirtininko įskaita - tai ir galimybė pasitikrinti savo žinias, ir mokymosi būdas, ir paskata sąmoningai stebėti bei analizuoti savo ir kitų darbą, jį suprasti ir vertinti. 

Į įskaitą kviečiami studentai, išėję visas Šeimos pirtininko kurso privalomas temas. 

Įskaitos eiga

KIekvienam studentui bus suteiktas 30 minučių laikas, per kurį jis turi pasiruošti darbo vietą ir pademonstruoti klasikinį vanojimą bei kūno šveitimą. Minimalus vantų rinkinys bei šveitimo priemonės duodamos, bet galima turėti savo.

Įskaitos modeliai - kolegos studentai. Pasirodymą vertina dėstytojai ir studentai, pildamtys vieną bendrą vertinimo lapą. Vertinama 6 balų sistemoje, atskirai vertinant vanojimą ir šveitimą. Įskaita laikoma išlaikyta, jei bendras balų vidurkis yra didesnis nei 3,5, o atskirai paimtas vanojimas ir šveitimas įvertintas ne mažesne nei 3 balų suma. 

Įskaitos tikslai

 1. Susipažinti su aktyvių pirties meistriškumo studentų darbo žiniomis ir darbo įgūdžiais
 2. Sukurti saugią ir draugišką aplinką pasikeitimui pirties meistriškumo patirtimi
 3. Ugdyti individualaus darbo su pirties klientu įgūdžius
 4. Pakelti dalyvių profesinę kvalifikaciją
 5. Parodyti  šiuolaikinių pirtininkų darbą realiomis sąlygomis
 6. Įvertinti dalyvių pasirodymus ir juos aptarti
 7. Suteikti renginio dalyviams šeimos pirtininko įskaitą

Svarbu! Norintys gauti Šeimos pirtininko pažymėjimą privalo būti surinkę tiek praktines, tiek teorines temas. Tačiau laikyti įskaitą leidžiame ir neturintiems visų teorinių įskaitų. Jei visų teorinių temų neturite, atsakyti į anketų klausimus ir gauti įskaitas privalėsite per 90 dienų nuo Šeimos pirtininko įskaitos išlaikymo. Priešingu atveju ji bus anuliuota ir teks laikyti iš naujo. 

Tema

 • Šeimos pirtininko įskaita

  Baigęs Pirtininko mėgėjo kursą, studentas kartu baigia svarbią pirties meitriškumo kursų etapą ir įgyja pakankama kvalifikaciją būti savo šeimos pirtininku. Jis turi teisę gauti atitinkamą pažymėjimą po jo žinių ir praktinių įgūdžių patikrinimo.

  Pagrindiniai šeimos pirtininko įgūdžiai yra kūno vanojimas ir šveitimas pirtyje. Sugebėjimas tai atlikti ir yra pademonstruojamas ir patvirtinimas realios karštos pirties sąlygomis. Studento gebėjimai taisyklingai atlikti pirties procedūras yra įvertinami ne mažiau kaip 2 profesionalių LPA pirtinkų, turinčių dėstymo pagal LPA programą patirtį. Įvertinimai daromi tradicinėje pirties 6 balų sistemoje, vidurkinant skirtingų vertintojų pažymius.

  Įskaitos yra mokama. Įskaitos vertintinimas - įskaityta arba ne.

  Ši tema turi papildomos informacijos, kuri matoma prisijungusiems naudotojams.

Kas dėsto

Rimas Birutė

Rimas Kavaliauskas ir Birutė Masiliauskienė

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“