Uždaryti

Astrologinė pirtis su Nagliu Šulija

Data: 2020-01-28, 18:00
Organizatorius : Lietuviškos pirties akademija

Edukacinė pirtis su populiariu Lietuvos astrologu ir orų prognozuotoju Nagliu Šulija - viena iš brangių Pirties meistriškumo klubo tradicijų. Susitikimų retrospektyva: 2010, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019. Vakarų metu tradiciškai išgirsime ką astrologijos mokslas galėtų žadėti Lietuvai ir pasauliui 2020 metais. Į šį vakarą visų pirma kviečiami Pirties meistriškumo klubo nariai, o vėliau - visi, kurie buvo Sveikos pirties ABC ir jau žino, kas yra sveika pirtis..

Vakarą pradėjome pokalbiais apie asmenius vakaro dalyvių astroloinius portretus - kur kieno Mėnulis, koks yra tikrasis jo Zodiako ženklas (kylantis žvaigždynas). Taip pat kur yra kiekvieno Mėnulis, kas jums malonu ir nemalonu.

Pirties meistriškumo klubo nariai susitikime su Nagliu Šulija.
Vakaro dalyviai su Nagliu Šulija naujų metų astrologinėje pirtyje.

Pirties metu išbandėme LPA dėstytojų pristatytą naujausią tradicinės Lietuviškos pirties koncepciją, pagrįstą Gamtos ir Žogaus ritmais bei pojūčiais. Pirtis buvo kaip reta harmoninga.


 

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“