Uždaryti

Astrologinė online pirtis su Nagliu Šulija

Data: 2021-01-21, 19:00
Organizatorius : Lietuviškos pirties akademija

Žemėlapis: vebinaras

Edukacinė pirtis su populiariu Lietuvos astrologu ir orų prognozuotoju Nagliu Šulija - viena iš brangių Pirties meistriškumo klubo tradicijų. Susitikimų retrospektyva: 2010, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020.  Vakarų metu tradiciškai išgirstame ką astrologijos mokslas galėtų žadėti Lietuvai ir pasauliui būsimais metais. Šį kartą susitikimas vyks virtualiai. Į jį visų pirma kviečiami Pirties meistriškumo klubo nariai, o taip pat - visi, kurie buvo Sveikos pirties ABC ir jau žino, kas yra sveika pirtis.. Virtualaus susitikimo metu Naglis Šulija pasidalins naujausiais savo atradimais ir pastabomis.

Astrologija ir pirtis

Nuo seno buvo laikoma, kad Mėnulis turi įtaką žmogaus gyvenimui, o ypač procesams, susijusiems su vandeniu. Viduramžiais dienomis, tinkančiomis pirčiai laikytos dienos, kai Mėnuo aplanko Zodiako vandens ženklus. Tačiau kiekvienas ženklas per Mėnulį daro tam tikrą astrologinę įtaką pirčiai. Apie tai mums pasakos Naglis.

Taip pat vakaro metu pakalbėsime apie tai, kaip Mėnulis gali įtakoti pirties procedūras ir kaip jas reikėtų organizuoti astrologo požiūriu.

Kas dėsto

Naglis Šulija
Naglis Šulija. Astrologas ir didelis pirties gerbėjas.

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“