Uždaryti

Prognozių vakaras

Jūs esate čia: Namai » Pirties akademija » Renginiai » Teminiai vakarai » Prognozių vakaras

pirtis ir astrologija

Artėjant Naujiesiems 2010 metams ir gražiai atšventus namuose Šv.Kalėdas kviečiame šiltoje aplinkoje pabendrauti, pasidžiaugti geros pirties malonumais ir ... sužinoti naujausias 2010 metų prognozes jūsų piniginei, sveikatai. Apie tai, kokios tendencijos mūsų laukia kitais metais mums papasakos žinomas praktikuojantis astrologas Naglis Šulija (beje, taip pat didelis pirties mėgėjas).

Vakaras vyks nuostabioje ir ramioje vietoje - Miško pirtyje, kur mūsų tikrai nepasieks miesto šurmulys, kur lauks karšta pirtis, kvepiančios vantos, profesionalių pirtininkų atidus rūpestis, kad nepersikaitintume ir pirties procedūra būtų naudinga.

Pirties dalyje dirbs Pirties akademijos pirtininkai, masažuotojai. Garinėje vyks apvalomosios energetinės procedūros, Tibeto garsų masažas.

Vakaro programa:

14.00-14.30 Susirenkam, pasiruošiam vaišių stalą
14.30-17.30 Pirties procedūros (druska, vanojimasis, masažai vantomis, beržo ekstraktų kompresai, masažai)
17.30-18.00 Vakarienė
18.00-21.00 Astrologinis vakaras prie arbatos ir individualios konsultacijos.


Naglis Šulija - žinomas astrologas. Plačiau - jo asmeniniame tinklapyje www.astroclub.lt

O štai, ką žada mums pats Naglis:

„Pirmojoje dalyje pakalbėčiau apie bendrą foną -- apie krizę kaip globalų reiškinį ir apie krizę Lietuvoje, taip pat apie perspektyvas (Lietuvoje). Manau, jog čia bus visi įdomių dalykų ir mes išgyvensime nepaisant Kubiliaus pastangų mus visus įtikinti, jog be jo numirsime ir numarinsime pensininkus. Iš tiesų astrologiniai rodikliai ne tokie jau ir prasti, apžvelgčiau juos, aktualijas ir t.t.

Taip pat apžvelgčiau Zodiako ženklus arba -- kaip seksis įvairių Zodiako ženklų atstovams. Tarkime, iki gegužės mėnesio Marsas bus Liūto ženkle. Atitinkamai, Liūtai bus truputį "užsivedę" -- daug dirbs, aktyviai kovos dėl savęs, bus geros sportinės formos ir t.t. Tuo pačiu tai geras laikas ir kitiems dviems Ugnies ženklams -- Avinui ir Šauliui. Tačiau dėl būsimų kvadratūrų nelabai palankus pastoviajam kryžiui -- Vandeniui, Jaučiui ir Skorpionui.

Bus ir kitų įtakų, kurias verta aptarti, todėl manau, jog spėsiu atrumpai aptarti visus Zodiako ženklus.“

Individualios konsultacijos

Vakaro metu bus galimybė gauti trumpą astrologinę Naglio Šulijos konsultaciją rūpimu klausimu. Pageidaujantys gauti konsultaciją klausimą ir tikslią savo gimimo datą, laiką bei vietą,o taip pat pat savo klausimą prašome atsiųsti kartu su registracija į renginį. Individualios konsultacijos kaina 80 Lt. Konsultacijai bus skirta 15-20 min. vakaro pabaigoje.

Kaina ir registracija

Laisvas dalyvis 120 Lt
Dalyvio šeimos narys 80 Lt
PA draugijos narys 80 Lt
PA Draugijos nario šeimos narys 70 Lt
Budintys PA pirtininkai, pagalbininkai,  masažuotojai - nemokamai.

Į kainą įskaitytos pirties priemonės, vaišės, ukžkandžiai, arbata.
 

Registruotis el. paštu info(eta)pirtis.lt ir tel. 8 687 11601 (Rimas)

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“