Uždaryti

Teminiai vakarai

Jūs esate čia: Namai » Pirties akademija » Renginiai » Teminiai vakarai

Teminiai pirties vakarai – tai nauja Lietuvoje poilsio forma, kurią inicijavo VšĮ Pirties akademija, dar 2006 m. pradėjusi „muzikos ir pirties vakarus“, kuriuose po atpalaiduojamųjų pirties procedūrų, nusiprausus kūną, išsivalius pojūčių kanalus,  pailsėjus psichologiškai būdavo klausoma muzikos kūrinių, poezijos, diskutuojama...

Praktika parodė, kad tokia poilsio forma, jungianti savyje sveikatinimąsi, mokymąsi, vaizduotės žaismą yra patraukli daugeliui. Tokie vakarai visada pradedami susipažinimu su vakaro prelegentu, jo draugišku pristatymu. Tada visi drauge einame į pirtį, kur nusimetame laipsnius ir garbės vardus, profesoriai ir studentai kartu nusilenkia karštai pirties garo bangai, moterys iš pradžių droviai dangstosi paklodėmis, o paskui jau kur kas drąsiau atsiduoda pirtininko-meistro vantai.

Tokių procedūrų metu nebūna išankstinių užrašymų, klientų ir panašių dalykų – teminiai pirties vakarai yra nuostabi proga pabūti senų pirties bičiųlių draugijoje, o taip pat užmegzti ir naujas pažintis.

Kai visi sušyla, nusiprausia, atsipalaiduoja ir ima mąstyti pozityviai, ateina laikas prie kvapnios arbatos puodelio pailsėti ir paklasusyti vakaro svečio. Svečias, išbandęs pirties džiaugsmus jau būna mažiiau „akademiškas“, nusileidžia iki klausytojų lygio ir turime nuostabų vakarą.

Pirties teminiuose vakaruose jau klausėmės:

  • Vytauto V. Landsbergio dainuojamosios poezijos,
  • Ričardo Kairaičio Strazdo indiškų ir lietuviškų improvizacijų,
  • astrologo Naglio Šulijos prognozių,
  • alpininsto Vlado Vitkausko įspūdžių,
  • Dr. Džono Myrdilo Reinoldso (lamos Vadranathos) išmintingų pamokymų,
  • psichologo Ruslano Naruševičiaus  paskaitų.

Artimiausias teminis vakaras

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.

Renginiai

Šeimos pirtininko studijos: Pirties kūrenimas ir garo kūrimas

2021-04-12
Liko 18 vietų
Kaip iškūrenti pirtį? Kokia turi būti gera pirtis? Kas yra pirties garas - sunkiai suprantamas, bet be jo pirtis - ne pirtis. Kviečiame susipažinti su gero garo paslaptimis!

Šeimos pirtininko studijos: Oda pirtyje

2021-04-19
Liko 25 vietos
Kaip mūsų oda reaguoja į pirties procedūras? Kaip teisingai prausti ir šveiti odą?

Šeimos pirtininko studijos: Pirties kosmetika. Šeimos pirties scenarijus

2021-04-26
Liko 29 vietos
Kaip suplanuoti saugią, malonią ir smagią pirties procedūrą savo šeimai ir draugams?