Uždaryti

Informacija žiūrovams

Jūs esate čia: Namai » Pirties akademija » Vanojimo čempionatai » 3-sis tarptautinis vanojimo čempionatas » Informacija žiūrovams

III-iasis tarptautinis vanojimo čempionatas vyks Druskininkų vandens parko (Vilniaus al. 13-2, Druskininkai) pirčių erdvėje. Čempionato renginiai bei jo metu vykstančios specialios pirčių programos yra nemokami, tačiau žiūrovams reikia pirkti įėjimo bilietą (B + C dalys). Įeiti ir išeiti galima bet kuriuo metu, nėra būtina būti visą dieną (žr. Čempionato grafikas).

Nuolaidos ir nakvynė

Žiūrovai, kurie iš anksto užsiregistruoja ir praneša apie savo dalyvavimą Čempionate, turi galimybę gauti 20 % nuolaidą.
Atvykstantiems stebėti Čempionato ir ieškantiems, kur apsistoti, galime padėti rezervuoti viešbutį.
Dėl nuolaidų įeiti į Vandens parką bei dėl viešbučių registracijos prašom kreiptis elektroniniu paštu: vanojimas[eta]pirtis.lt.
Laiške nurodykite savo vardą, pavardę, telefono numerį bei kuriomis dienomis ketinate dalyvauti ar kada reikalinga nakvynė.

Fotografavimas ir filmavimas

Druskininkų vandens parke (taip pat ir pirčių erdvėje, kur vyksta Čempionatas) filmuoti ir fotografuoti draudžiama. Išimtis Čempionato metu taikoma tik akredituotiems spaudos atstovams. Dėl akreditacijos kreiptis į organizatorius: info[eta]pirtis.lt (Čempionato metu – į sekretoriatą). Oficialias Čempionato nuotraukas rasite interneto svetainėje www.lambasting.org . 

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“