Uždaryti

Dalyvio anketa

Jūs esate čia: Namai » Pirties akademija » Vanojimo čempionatai » 2-asis Lietuvos vanojimo Čempionatas » Dalyvio anketa

logo

Kiekvienas Čempionato dalyvis iki 2012 m. vasario 6 d. 12:00 val. turi pateikti Čempioanto organizatoriui - VšĮ Lietuviškos pirties akadamija laisva forma užpildytą registracijos anketą. 

Anketa MS Word formatu: anketa.doc

2-ojo Lietuvos vanojimo Čempionato
Dalyvio anketa

Prašau registruoti mane 2-ojo Lietuvos vanojimo čempionato dalyviu. Patvirtinu, kad žemiau pateikti duomenys yra teisingi.

 1. Vardas
 2. Pavardė
 3. Gimimo data
 4. Adresas
 5. Telefonas
 6. El. paštas
 7. Kiek metų vanojate pirtyje?
 8. Kur, pas ką mokėsi vanoti?
 9. Ar teikiate vanojimo paslaugas?
 10. Kokių pirties (pirtininkų) klubų ar organizacijų narys?
 11. Titulai, apdovanojimai, pasiekimai pirtininkystės srityje:
 12. Pabraukite, kokiose rungtyse dalyvausite:
  a) Klasikinio vanojimo;
  b) Vanojimosi. 
Su 2-ojo Lietuvos vanojimo čempionato reglamentu esu susipažinęs. Sutinku dalyvauti Čempionate savo sąskaita bei rizika. Asmeniškai ir visiškai atsakau už savo pasirodymo pasekmes savo sveikatai ir nereikšiu jokių pretenzijų Čempionato organizatoriams. Sutinku sumokėti 70 Lt registracijos mokestį. Sutinku, kad mano pasirodymas varžybose būtų stebimas žiūrovų, fotografuojamas ir filmuojamas ir sutinku, kad mano pasirodymo nuotraukos būtų naudojamos informacijai apie Čempionatą skleisti.

Data, parašas

Pastaba. Prie anketos labai pageidautina pridėti kokybišką dalyvio nuotrauką, kuri bus naudojama jo pristatymui bei reklamai. 

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“