Uždaryti

V. Liachovo seminarai ir mokymai, 2011 m.

Jūs esate čia: Namai » Pirties akademija » Renginiai » Mokymai » V. Liachovo seminarai ir mokymai, 2011 m.

Lapkričio 11 - 14 d.
Vilnius

Tiems, kas bent kiek domisi pirtimi, Vasilijaus Liachovo pristatinėti nereikia – legendinis Rusijos pirtininkas, žolininkas, sveikos gyvensenos žinovas ir propaguotojas, vanojimo mokyklos įkūrėjas bei vadovas, vienas iš „Tarptautinės pirties akademijos“ iniciatorių, tarptautinių vanojimo čempionatų teisėjas, žmogus, turintis savą, unikalų požiūrį į pirtį bei pirtininkystę ir mielai tuo besidalijantis.  

Lapkričio 11 – 14 d. „Lietuviškos pirties akademijos“ ir „Tarptautinės pirties akademijos“ kvietimu V. Liachovas lankosi Lietuvoje bei Latvijoje. Lapkričio 11, 12 ir 14 d. numatyti renginiai Lietuvoje, lapkričio 13 d. – seminaras Rygoje. 

 V. Liachovo vizito Lietuvoje 

PROGRAMA

Lapkričio 11 d., 18-20 val.  

Susitikimas su LPA pirtininkų Gildijos pirtininkais 
Vilnius, Aleksandro pirtis Fabijoniškėse (Indriliūno g. 15, Vilnius) 

Uždaras Gildijos renginys. 

Lapkričio 11 d., 20-23 val.

Parodomasis pirties vakaras, vedamas V. Liachovo
Vilnius, Aleksandro pirtis Fabijoniškėse (Indriliūno g. 15, Vilnius) 

Pirties vakaras, atviras visiems, norintiems iš arti ir gyvai pamatyti legendinio pirties meistro darbą, išgirsti jo komentarus, pateikti klausimus.
Kaina – 120 Lt (Pirties meistriškumo klubo bei Gildijos nariams – 80 Lt).

Lapkričio 12 d., 10-14 val.  

Profesionalaus vanojimo „master class“
Vilnius, Arido pirtis

Asmeninės meistriškumo pamokos, vanojimo su 3 vertimais mokymas, individualios konsultacijos. Darbas mažoje grupelėje (ne daugiau 4 žmonių). Seminaras skirtas jau įsisavinusiems vanojimo pagrindus ir norintiems toliau lavintis, kurti ar tobulinti asmeninį vanojimo stilių.
Dalyviams išduodami sertifikatai.

Kaina – 200 Lt.

Dėmesio! Kadangi norinčių buvo daugiau, negu galėjome sutalpinti į vienos dienos seminarą, organizuojamas papildomas seminaras - lapkričio 14 d. 

Lapkričio 12 d., 15-19 val. 

PIRTIS KŪNUI IR SIELAI
Seminaras-susitikimas su pirtininkais ir pirties mėgėjais

LIETUVOS AKLŲJŲ BIBLIOTEKA
Skroblų g. 10, Vilnius 

Šiame seminare neiškosime atsakymo į amžinąjį klausimą, kas yra pirtis. Jis nėra skirtas tiems, kurie įsitikinę, jog pirtis, anot sovietinių laikų apibrėžimo, „здание для мытья с повышенным тепловым режимом“. Šį kartą pažvelgsime ne į „techninę“ ar „technologinę“, bet į kur kas rečiau liečiamą – dvasinę, moralinę, etinę pirties pusę. Priežastis, kodėl šis aspektas taip retai liečiamas, yra paprasta. Pirties technologų yra daug. Tuo tarpu tikrųjų „pirties filosofų“, žmonių, kurie iš tiesų turi gilių ir vertingų šios srities žinių bei įžvalgų ir gali jomis dalintis – vienetai. Vasilijų Liachovą daugelis pažįsta kaip vanojimo meistrą, tarptautinių vanojimo čempionatų organizatorių ir teisėją. Kai kas žino, jog jis ir žolininkas, bitininkas, liaudies medicinos žinovas. Gilus Vasilijaus ryšys su gyvąja dvasine tradicija greičiau nujaučiamas su juo bendraujant nei garsiai deklaruojamas. Taip, matyt, ir turėtų būti – dvasinės žinios nėra dalijamos bet kur ir bet kaip. Todėl ypač džiaugiamės šia unikalia galimybe atskleisti ir iki šiol mažiau pažintą pirtininkystės (o galbūt ir savo pačių sielos) aspektą.

Seminaras visų pirma skirtas pirtininkams bei aktyviai besidomintiems pirtimi. Tačiau jame laukiami visi, kas ieško tikrumo, savasties, gelmės, o galbūt naujos gyvenimo vizijos, įkvėpimo.

Numatytos trys svarbiausios seminaro temų grupės:
1. Siela ir likimas. Liesdami žmogaus kūną, mes paliečiame ir jo sielą, jausmus. Ar sugebame būti jautrūs ir pagarbūs? Kaip sukurti harmoniją savyje, kad galėtume pasidalinti ja su kitu? 
2. Pirtininkų pasaulio materialioji realybė ir jos pagundos. Pinigai, valdžia, įtaka, konkurencija... Ar nepražiopsojome to, kas svarbiausia?
3. Kūnas, siela ir moralė. Pirtyje labiau nei kur nors kitur esame arti vieni kitų. Artumas gydo, artumas žeidžia... Kaip nubrėžti tinkamą ir pagarbią ribą?
Seminaro temos ypač gyvos ir jautrios, todėl labai daug priklausys ir nuo Jūsų – tų, kurie dalyvaus, klausysis, klaus, tylės, sutiks, ginčysis... Jei turite ypač jums svarbų ir rūpimą klausimą ar temą, galite pateikti jį iš anksto, raštu. Tačiau bet kokiu atveju – tai atvira erdvė, kurią kuriame visi. 
 
Seminaro tezės (rusų k.).

Į visus renginius būtina registruotis iš anksto.

Registracija ir informacija:
el. paštu – registracija[eta]pirtis.lt,
tel. 8 655 47770, 8 655 47774. 

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.

Vasilij Liachov
 


 

Liacgov 3
 

Liachov 4