Uždaryti

Aromatinė pirtis

Data: 2014-05-16, 18:00
Organizatorius : Lietuviškos pirties akademija

Tai ypatingas pirties vakaras, kuriame praktiškai tyrinėsime keturis specialiai pirčiai sukurtus eterinių aliejų mišinius. 

Pirties garo ir kvapiųjų augalų sąveika bei pirties aromaterpija yra sena Lietuviškos pirties akademijos ir Kvapų namų, domėjimosi bei tyrinėjimo sritis. Kvapų namų ekspertė Laimė Kiškūnė, šių mišinių autorė dėsto Pirties meistriškumo kursuose.

Keturi puikūs eterinių aliejų mišiniai pirčiai – tai dėsningas ilgamečio Kvapų namų bendradarbiavimo su Pirties akademija rezultatas. Jie sukomponuoti taip, kad jų sudedamosios dalys – itin kokybiški gryni eteriniai aliejai sinergiškai veiktų vienas kitą ir sukurtų norimą poveikį.

Pirties kvapų mišiniaiKeturi pirties mišiniai: prakaitavimą skatinantis, kvėpavimą lengvinantis, toksinus valantis ir tonizuojantis sukurti kaip terapiniai, o ne „dekoratyviniai“ ar stereotipiniai pirčių mišiniai. Jie pagaminti su retais eteriniais aliejais, itin vertingais dėl jų specifinio teigiamo poveikio kvėpavimo takams, odai, inkstams, prakaito liaukoms, kūno temperatūrinės savireguliacijos mechanizmui bei bendrai organizmo savijautai. Į mišinius įeina reti ir veiksmingi dantikrapščių amių, grenlandinių gailių, vamzdinių monardų, sparnuotųjų uosrūčių, bruknuolių eteriniai aliejai.

Vakarą ves Kvapų namų aromaterepautė Laimė Kiškūnė, pirties kvapų mišinių autorė.

Vakaro metu išmoksime kvapų mišinius taisyklingai naudoti. Vakaras vyksta pagal edikacinės klubo pirties taisykles.

Pirties aromaterapija

Kas dėsto

LPA vadovas Rimas Kavaliauskas,
aromaterapeutė Laimė Kiškūnė.

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“