Uždaryti

Tonizuojantis pirties mišinys

Jūs esate čia: Namai » Sveikata » Aromaterapija » Pirties mišiniai » Tonizuojantis pirties mišinys

Sudėtis

Juodųjų eglių arba kėnių ( Abies Balsamea) , imbierinių citrinžolių (Cymbopogon Martini), pluoštinių bosvelijų (Boswellia Serrata) dervos, vamzdinių monardų (Monarda fistulosa) eterinių aliejų mišinys.

Šis mišinys itin maloniai kvepia. Todėl jį galima drąsiai vartoti pačioje pirties pabaigoje, po kosmetinės pirties procedūrų.

Vamzdinių monardų eterinis aliejus yra viena vertingiausių substancijų pavargusio, išglebusio kūno gaivinimui, stangrinimui ir tonizavimui. Be to, tai ir plataus spektro antiinfekcinis, antibakterinis, priešvirusinis ir priešgrybelinis eterinis aliejus.

Imbierinių citrinžolių bei pluoštinių bosvelijų eteriniai aliejai taip pat maloniai tonizuoja, aktyvina širdies, kraujagyslių, nervų sistemos veiklą.

Šis mišinys kartu su juodųjų eglių eteriniu aliejumi veikia ne tik fiziniame, bet ir subtiliajame lygyje. Juo pasitepę antinksčių sritį, arba kryžmens čakrą, itin greitai padidinsime energijos kiekį ir aktyvinsime kūrybingumą. Pasitepę keliais šio mišinio lašais saulės rezginį - pastiprinsime valią ir galią.

Vartojimas

Pirties procedūrų pabaigoje kelis lašus šio mišinio užsilašinkite ant delnų ir tepkite ŠLAPIĄ kūną braukdami aukštyn iki veido ir plaukų. Netepkite akių srities.

Pamirškite mitą, kad negalima vartoti eterinių aliejų tiesiai ant odos. Visus šio mišinio eterinius aliejus neskiestus galima tepti tiesiai ant ŠLAPIOS ODOS pradedant nuo pėdų ir kylant aukštyn iki plaukų galiukų.

Ne visi eteriniai aliejai neskiesti gali būti tepami ant odos, tačiau jų sąrašas gerokai didesnis, nei 3. Visi aliejai, kuriuos tepsite ant odos turi būti aukštos kokybės, nefalsifikuoti.

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“