Uždaryti

Kvėpavimą gerinantis

Jūs esate čia: Namai » Sveikata » Aromaterapija » Pirties mišiniai » Kvėpavimą gerinantis

Dantikrapščių amių eterinį aliejų aromaterapijos profesionalai pripažįsta kaip vieną vertingiausių gamtinių substancijų, galinčių padėti nuo alerginės astmos. Šis aliejus padeda lengviau kvėpuoti, atpalaiduoja spazmus, praplečia bronchus. Jis mažina ir inkstų bei širdies kraujagyslių spazmus.

Kvėpavimo takų infekcijų profilaktikai, imuninės sistemos stiprinimui ir dvasinei harmonijai palaikyti itin tinka balzaminis kėnis.

Na, o kokia pirtis be gaivaus eukaliptų kvapo? Rausvųjų eukaliptų eterinis aliejus iš Himalajų – tai tikras klasikinis eukaliptų aliejus, kuris palengvina kvėpavimą, padeda nuo bronchito, kataro, slogos, sinusito ir kitų kvėpavimo takų problemų bei valo ir taurina aplinkos orą.

Pirties mišinio vartojimas

Kelis lašus šio mišinio įlašinkite į šiltą druską ir ją papilstykite. Taip atliksite ir druskos procedūras, ir pirties aromaterapiją. Pirties procedūrų pabaigoje šią druską sumaišytą su vertingais eteriniais aliejais galite ištirpinti šiltame vandenyje ir sunaudoti kūno apvyniojimams.

Arba užlašinkite šio mišinio ant šilto paviršiaus ir palikite garuoti. Nepilkite ant įkaitusių akmenų.

Sudėtis

Rausvųjų eukaliptų (eucalyptus camaldulensis) lapų, citrininės pipirmėtės (pentha citrate), pipirmėtės(mentha piperita),  balzaminio kėnio (abies balsamea)  lapų bei spyglių eteriniai aliejų ir dantikrapščių amių (visnaga vera)  vaisių ir stiebų eterinio alųiejaus mišinys.

Taip pat skaitykite

Taip pat skaitykite

Pirties garas

Pirties garas

Gero garo buvimas skiria gurmanišką garinę pirtį nuo sauso oro „džiovyklos“, žmonių vadinamos „sauna“. Įdomu, kad suomiai lygiai… Toliau

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“