Uždaryti

Individualus vanojimas

Data: 2014-02-09, 12:00
Organizatorius : Lietuviškos pirties akademija

Baigusius  Relaksacinio ir Internsyvaus vanojimo temas yra kviečiami mokytis toliau - sudalyvauti individualaus vanojimo seminare (jį nuo seno vadiname 3-uoju vanojimo lygiu).

Čia didžiausias dėmesys skiriamas darniam visų vanojimo metodų veikimui. Nauja tema - kontrastų naudojimas vanojimo metu. Taip pat kalbėsime apie darbą su atskiromis kūno dalimis, skirtingų vanojimo scenarijų parinkimą, tobulinsite darbo su garu įgūdžius.

Atskira įdomi tema - kaip išvanoti „ypatingų šilumos poreikių“ turintį žmogų, ir kaip „silpnesnį“ sušildyti iki tokios „kondicijos“, kai norisi į eketę. Beje - eketės jau beilgai mus džiugins! Šis seminaras numatomas geroje pirtyje su gera periodinio veikimo krosnimi. Semianaro metu bus naudojama videotreniruotės metodika - jūsų vanojias bus fiksuojamas specialia kamera ir po to, jūs turėsite galimybę peržiūrėti įrašą.

Tema

Kas dėsto

rimas
LPA vadovas Rimas Kavaliauskas

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.

Renginiai

Adventinis pirties vakaras

2019-12-20
Liko 4 vietos
Maišiagalos sen. Melkio km., Vilniaus Raj.
Šie ramūs ir gurmaniški pirties vakarai yra tikrų pirtininkų atsakas kalėdnai komercijai. Kviečiame nusiprausti tikroje lietuviškoje pirtyje!