Uždaryti

Lietuviško pirties akademijos įvykių retrospektyva

Individualus vanojimas

Data: 2014-02-09, 12:00
Organizatorius : Lietuviškos pirties akademija

Baigusius  Relaksacinio ir Internsyvaus vanojimo temas yra kviečiami mokytis toliau - sudalyvauti individualaus vanojimo seminare (jį nuo seno vadiname 3-uoju vanojimo lygiu).

Čia didžiausias dėmesys skiriamas darniam visų vanojimo metodų veikimui. Nauja tema - kontrastų naudojimas vanojimo metu. Taip pat kalbėsime apie darbą su atskiromis kūno dalimis, skirtingų vanojimo scenarijų parinkimą, tobulinsite darbo su garu įgūdžius.

Atskira įdomi tema - kaip išvanoti „ypatingų šilumos poreikių“ turintį žmogų, ir kaip „silpnesnį“ sušildyti iki tokios „kondicijos“, kai norisi į eketę. Beje - eketės jau beilgai mus džiugins! Šis seminaras numatomas geroje pirtyje su gera periodinio veikimo krosnimi. Semianaro metu bus naudojama videotreniruotės metodika - jūsų vanojias bus fiksuojamas specialia kamera ir po to, jūs turėsite galimybę peržiūrėti įrašą.

Tema

Kas dėsto

rimas
LPA vadovas Rimas Kavaliauskas

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.

Renginiai

Sveikos pirties ABC

2019-09-15
Liko 3 vietos
Maišiagalos sen. Melkio km., Vilniaus Raj.

Intensyvus vanojimas

2019-09-21
Liko 3 vietos
Maišiagalos sen. Melkio km., Vilniaus Raj.
Lietuviškos pirties akademija kviečia studentus išmokti vanoti saugiai bet karštai. Jūs taip pat atrasite, kad intensyvu - tai nebūtinai labai karšta!