Uždaryti

Individualus vanojimas

Data: 2014-02-09, 12:00
Organizatorius : Lietuviškos pirties akademija

Baigusius  Relaksacinio ir Internsyvaus vanojimo temas yra kviečiami mokytis toliau - sudalyvauti individualaus vanojimo seminare (jį nuo seno vadiname 3-uoju vanojimo lygiu).

Čia didžiausias dėmesys skiriamas darniam visų vanojimo metodų veikimui. Nauja tema - kontrastų naudojimas vanojimo metu. Taip pat kalbėsime apie darbą su atskiromis kūno dalimis, skirtingų vanojimo scenarijų parinkimą, tobulinsite darbo su garu įgūdžius.

Atskira įdomi tema - kaip išvanoti „ypatingų šilumos poreikių“ turintį žmogų, ir kaip „silpnesnį“ sušildyti iki tokios „kondicijos“, kai norisi į eketę. Beje - eketės jau beilgai mus džiugins! Šis seminaras numatomas geroje pirtyje su gera periodinio veikimo krosnimi. Semianaro metu bus naudojama videotreniruotės metodika - jūsų vanojias bus fiksuojamas specialia kamera ir po to, jūs turėsite galimybę peržiūrėti įrašą.

Tema

 • Intensyvus vanojimas

  Šia Praktine tema baigiame vanojimo programą. Norėdami dalyvauti šios temos mokymuose studentai privalo turėti įskaitytas Lengvo vanojimo ir Klasikinio vanojimo temas. Tik tada jie yra pasirengę mokytis profesionalaus intensyvaus ir prireikus individualizuoto vanojimo.

  Intensyviu vanojimą vadiname jei jis yra:

  • ilgai trunkantis
  • labai karštas
  • jo metu intensyviai veikiamos atskiros kūno dalys
  • jo metu naudojami intensyvūs kontrastai

  Toks vanojimas yra dažnai pageidaujamas ir vertinamas pirties žinovų, tačiau labiau apkrauna žmogaus (tiek gulinčio, tiek vanojančio) organizamą, todėl reikalauja tikslesnio, profesionalesnio darbo, puikių vanojimo įgūdžių, geros strategijos ir nuolatinio situacijos pajautimo.  Jei norite greičiau patekti į šios temos mokymus...

  Jums trūksta šių įskaitų:

  Ši tema turi papildomos informacijos, kuri matoma prisijungusiems naudotojams.

Kas dėsto

rimas
LPA vadovas Rimas Kavaliauskas

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“