Uždaryti

Pirtininko darbo įvadas Šiauliuose

Data: 2018-12-27, 18:00
Organizatorius : Lietuviškos pirties akademija

Po Sveikos pirties ABC seminaro, kuriame susipažįstame su sveikos pirties dėsniais ir  „padegustuojame“ lietuviškos pirties malonumus, ne vienam kyla noras tuo pasidalinti su draugais, šeimos nariais, artimaisiais. Nuo ko pradėti? Pradėkime nuo pradžių! Jei  Sveikos pirties ABC išmokote „paragauti gerą pirtį“, tai šio susitikimo tikslas - paskanauti „pirtininko duonos“. Pradedame nuo paprasčiausių dalykų: pačiupinėti vantas, išsiaiškinti, kas yra garas, ir pabandyti medumi ištepti bendrapirčio nugarą. Kitaip tariant, tų dalykų, kurių dažnai prireikia ir tiems, kurie gal net visai neketina būti pirtininkais, o tiesiog vaikšto į pirtį su kitais. Ir ten neretai gali sulaukti prašymo pašildyti vanta ar patepti kažkuo nugarą. Taigi po šio seminaro mažų mažiausiai galėsite tapti gerais „pirties kolegomis“, neatsisakančiais pagelbėti užmerkti vantas ar padaryti šį tą malonaus artimui savo.

Seminaras praktinis - geros pirties vakaras, kuriame visi turės galimybę ne tik išbandyti pirtininko darbą, bet ir patys pabūti kliento vaidmenyje. Ir mokslai, ir malonumas!

Po šio seminaro galėsite tapti Pirties meistriškumo klubo nariu (sąlyga - turėti visas reikalingas temų įskaitas, būti užpildžius žinių patikrinimo anketas). O jei ta pirtininko duona pasirodys patraukli ir viliojanti, studijas galėsite tęsti toliau - įgyti Šeimos pirtininko, o toliau - ir aukštesnę kvalifikaciją. 

Seminaro pirtis

Periodinio kūrenimo krosnis privačios pirties interjere

Seminaras vyks išskirtinėje privačioje pirtyje, kuri išskirtinis atvejais įsiledžia Pirties akademijos studentus. Joje tvyro gera pirties dvasia, veikia Rimo periodinio kūrenimo krosnis, suprojektuota ir pastatyta Rimo Kavaliausko - Lietuviškos pirties akademijos vadovo. Dalyvaudami tokioje pirtyje - plečiate savo patirties akiratį!

Mokomoji dalis

Pirties meistriškuo kursuose
Studentai mokosi dirbti realiomis sąlygomis

Seminare bus praktiškai dėstoma labai svarbi tema - Pirtininko darbo įvadas. Šia tema pradedame rimtus vanojimo, pirties vedimo bei pirties masažo mokymus ir jos įskaita yra privaloma norintiems tęsti mokslus. Be to, mokymas yra derinamas su pirties malonumais, geru laiko praleidimu.

Tema

 • Pirtininko darbo įvadas

  Praktinė tema, kurioje susipažįstame su pirtinininko darbu. Pirmieji žingsniai į naują profesiją vyksta saugioje aplinkoje, geroje pirtyje, padedant patyrusiam dėstytojui.
  Dažniausiai šios temos dėstymas organizuojamas kaip pirties vakaras (praktinis užsiėmimas pirtyje) kurio metu dėstytojas supažindina su pagrindiniais praktinio pirtininko darbo garinėje momentais, juos parodo, o studentai tai išbando praktiškai. Tokiu būdu jie turi galimybę išbandyti save kaip būsimi pirtininkai ir geriau suprasti kokiame lygyje jie norėtų išmokti pirtininko amato.

  Darbo su kūnu įvadas. Pirtis.lt.
  Studentas pirmą kartą prausia kūną garinėje.

  Ši tema turi papildomos informacijos, kuri matoma prisijungusiems naudotojams.

Kas dėsto

Veda Birutė Masiliauskienė, asistuoja Darius Narvilas - Lietuviškos pirties akademijos absolventas.

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“