Uždaryti

Watsu – vandens masažas

Jūs esate čia: Namai » Pirties akademija » Renginiai » Mokymai » Watsu – vandens masažas

 Watsu atsiradimas

Watsu pradininkas yra Haroldas Dullas, pirmasis ėmęs vandenyje taikyti Zen Shiatsu ir tempiamuosius judesius, kurių mokėsi Japonijoje. Watsu plačiai paplito pasaulyje ir tapo galinga priemone, kurią profesionalai pasitelkia netgi emocinėms ir fizinėms kančioms malšinti. Watsu sukurtas vandenyje ir, kaip ir vanduo, pasižymi neribotomis galimybėmis; neribojamas ir skaičius žmonių, kurie gali mėgautis dalydamiesi per natūralius judesius įgyta patirtimi. Ši Watsu savybė, susijusi su išoriniu pasauliu, paliečia ir suderina mūsų dvasinį pasaulį. Nėra Watsu nepasiekiamų mūsų būties kertelių. Watsu gali būti taikomas bet kokiems individualiems poreikiams.

Dvasinės Watsu galimybės

Kas tu? Kokia tavo sielos esmė? Kodėl tau duotas šis kūnas šioje planetoje? Koks svarbiausias tavo gyvenimo tikslas? Koks tavo vaidmuo milžiniškoje visatoje?

Jei rūpi atsakymai į šiuos ir kitus dvasinius klausimus, galite išmėginti naują terapinį būdą - Watsu.
Watsu (kurio pavadinimas kilęs iš “WATer shiatSU” - “vandens šiatsu”) yra kelionė į save per vandenį, grubesne kalba- įspūdingas masažas vandenyje. Kol jūs, specialisto prilaikomi, sūpuositės šilto vandens pripildytame dideliame baseine, jums bus masažuojami raumenys, aktyvuojami sąnariai, tempiami audiniai, atveriami energijos takai, o kūnas švelniai linguojamas vandenyje. Daugelis žmonių teigia, kad Watsu “palaimingai atpalaiduoja”. Visame pasaulyje terapeutai, masažuotojai ir kiti specialistai naudoja jį gydydami stresą, chroniškus nugaros skausmus, ortopedines problemas, artritą, miego sutrikimus, fibromialgiją ir daugybę kitų ligų. Taigi, jau vien fiziniame lygmenyje yra už ką vertinti Watsu.

Tačiau viena ypatybe watsu išsiskiria iš - jis suteikia galimybę pažvelgti anapus fizinio pasaulio. Kai kūnas visiškai atsipalaiduoja - taip nutinka besvorėje šilto Watsu erdvėje - protas liaujasi plepėjęs. Kai kūnas ir protas nusiramina, liekate su savo esmine esybe. Savo siela. Savo dvasia. Tikruoju “aš”.

Kaip tai panaudoti?

Watsu yra puiki praktika, kurią galime taikyti pirtyje, iškart po karštos garinės, kai einame atsigaivinti į ežerą ar tvenkinį.

 

Taip pat skaitykite

Watsu

Watsu

Watsu - Zen Shiatsu meistro ir poeto Haroldo Dullo proto kūrinys. 1980 H. Dullas pirmą kartą sujungė shiatsu masažą su kūno… Toliau

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“