Uždaryti

Jūs esate čia: Namai » Renginiai

Pirties diena 2013 Švedijoje

Pradžia: 2013-06-07
Pabaiga: 2013-06-09
Vietovė: Švedija

 

 

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiais Šiaurės Europos šalys minės Pirties dieną. Lietuviškos pirties akademijos studentų delegacija jau dalyvavo Pirties dienos iškilminguose minėjimuose 2005 m. Tampereje bei 2006 m. Turku, Suomijoje.

Šiais metais Švedijos pirties akademijos kvietimu Lietuviškos pirties akademijos delegacija viešės šiaurinėje Švedijoje, netoli Kemi-Tornio esančiame Kukklaforsen pirčių ir rekreacijos centre.

Ten turėsime garbės pristatyti Lietuvišką pirties supratimą, be jokios abejonės - vanojimą.

Keliausime mašina (mašinomis). Kelionės kaina vienam dalyviui, įskaitant 3 nakvynes Suomijoje bei Švedijoje, kelto bilietus bei kuro išlaidas neviršys 600 Lt (3 nakvynės viešbutyje). Keliaujantys šiomis

 

išskirtinėmis sąlygomis turės reprezentuoti Lietuvą, LPA taigi, be kainos, dar turės gauti ir mūsų patvirtinimą. Viena nemokama vieta LPA delegacijoje jau numatyta vanojimo seminaro Vanojimo meistras 2 os dienos nugalėtojui, kita - vairuotojas, LPA Mokymo tarybos narys.  Liko dar 3 vietos.

Jei dalyvių būtų daugiau - yra galimybė formuoti „pirties turistų“ ekipažą. „Turisto“ dalyvavimo kaina bus 600-650 Lt (2 nakvynės palapinėje, 1 viešbutyje) arba 950-1000 Lt (3 nakvynės viešbutyje). Tiskliau detales derinsime individualiai.

Visi pageidaujantys dalyvauti šioje kelionėje prašome parašytilaisvos formos prašymą el. paštu kelione[eta]pirtis.lt.

Pirties vidurnakčio saulė

 

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.

Renginiai

Šeimos pirtininko studijos: Augalų naudojimo pirtyje pagrindai

2021-03-08
Liko 12 vietų
Lietuviškoje pirtyje naudojama daug įvairių augalų. Kviečiame apie tai sužinoti daugiau!

Pirties kultūros kursas II. Lietuviška pirtis

2021-03-11
Liko 18 vietų
Vebinaras
Ir vėl prausiamės virtualiai. Kokia yra tikra lietuviška pirtis?

Šeimos pirtininko studijos: Kūno reakcija į šilumą

2021-03-15
Liko 26 vietos
vebinaras
Svarbiausias pirtyje veikiantis faktorius - šiluma. Kaip mūsų kūnas į ją reaguoja? Kokią naudą atneša pirtis, o kam ir kada joje reikėtų elgtis atsargiai?

Pirties kultūros kursas III: Šiuolaikinė pirties kultūra

2021-03-18
Liko 19 vietų
Veninaras
Šiuolaikinė pirties kultūra įvairiose šalyse: hamamas (2 tipai), Šiaurės Europa( Suomijos, Rusija, Estija), Azija (Japonija, Korėja), Amerika (temeskalis, inipi, swtitz), Europa (aufguss).

Šeimos pirtininko studijos: Vanojimo pagrindai

2021-03-29
Liko 29 vietos
Vanojimas - įdomiausia ir patraukliausia lietuviškos pirties technika. Šiame seminare susipažinsime su šios technikos teoriniais pagrindais.