Uždaryti

Jūs esate čia: Namai » Renginiai

Japoniškos pirties vakaras

Pradžia: 2012-10-25
Pabaiga: 2012-10-25
Vietovė: Marijampolė

Sauna Club pirtis, S/b „Papartis”, Marijampolė
Pradžia - 18.30 val.

Paskutinis mėnesio ketvirtadienis tradiciškai skirtas atviram kauniečių Klubo vakarui, į kurį kviečiami ir kitų klubų atstovai. Šį kartą nutiko priešingai - Kauno klubo nariai kviečiami į Marijampolę, susipažinti su Sauna Club pirtimi ir daugiau sužinoti apie japoniškos pirties kultūrą, patiems pabandyti praustis taip, kaip prausiasi japonai.

Įspūdžiais dalinsis po Japoniją keliavęs Lietuviškos pirties akademijos vadovas Rimas Kavaliauskas.

Vakaro metu mes taip pat išsimaudysime japonišku būdu, pasikaitindami kubile.

Į vakarą prašome atvykti su chalatu, šlepetėmis, taip pat turėti mažą frotinį rankšluostėlį (maždaug 30x50 cm) bei 5-10 l apvalų plastikinį dubenį. Parodysime, kaip šiuos reikmenis panaudoti prausimuisi japonišku būdu.

Vakaro pirties mokestis: Pirties meistriškumo klubo nariams ir Kauno pirties meistriškumo klubo nariams ("Laumių pirties" klubas) bei Sauna Club klubo nariams (Kestučio klubas) 20 Lt, visiems kitiems svečiams 40 Lt. Lietuviškos pirties akademijos Pirtininkų Gildijos narius kaip garbingus svečius kviečiame apsilankyti NEMOKAMAI.

Vakaro metu dar veiks 2 pirtys - tradicinė bei dūminė, todėl po visų japoniškų akcentų galėsime tradiciškai pasivanoti, pasieksti patirtimi...

Daugiau apie vakarą rasite čia.

Registracija 
El. paštu registracija@pirtis.lt,
Tel. 8 655 47770, 8 689 56969, 8 699 29276.

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“