Uždaryti

Jūs esate čia: Namai » Renginiai

Japoniškos pirties vakaras

Pradžia: 2012-10-25
Pabaiga: 2012-10-25
Vietovė: Marijampolė

Visi Pirties meistriškumo klubo nariai ir svečiai kviečiami į susitikimą su po Japonją keliavusiu Lietuviškos pirties akademijos vadovu Rimu Kavaliausku.

Iš pirmų lūpų išgirsime kas yra japoniška pirtis - onsenas, pamatysime unikalius kadrus iš garsių Japonijos pirčių - Takaragavos, Kurokavos upių onsenų, mistiškos Dogo pirties, įkvėpusios rež. Myazakį sukurti „Šichiros nuotykius dvasių šalyje“ interjerą, unikalų fotoreportažą iš sunaburo  - smėlio pirties Beppu ir Ibusukyje, taip pat visiškai unikaliu kadrus iš be galo retos tradicinės japoniškos pirties kamaburo, kuriai jau yra per 1000 metų ir kurių visame pasaulyje liko tik 2.

Vakaro metu mes taip pat išsimaudysime japonišku būdu, pasikaitindami kubile.

Į vakarą prašome atvykti su chalatu, šlepetėmis, taip pat turėti mažą frotinį rankšluostėlį (maždaug 30x50 cm) bei 5-10 l apvalų plastikinį dubenį. Parodysime, kaip šiuos reikmenis panaudoti prausimuisi japonišku būdu.

Vakaro pirties mokestis: Pirties meistriškumo klubo nariams ir Kauno pirties maistriškumo klubo nariams (Birutės klubas) bei Sauna Club klubo nariams (Kestučio klubas) 20 Lt, visiems kitiems svečiams 40 Lt. Lietuviškos pirties akademijos Pirtininkų Gildijos narius kaip garbingus svečius kviečiame apsilankyti NEMOKAMAI.

Vakaro metu dar veiks 2 pirtys - tradicinė bei dūminė, todėl po visų japoniškų akcentų galėsime tradiciškai pasivanoti, pasieksti patirtimi...

Registracija į renginį bendru el paštu registracija@pirtis.lt, taip pat telefonais 8 655 47770, 8 689 56969, 8 699 29276.

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“