Uždaryti
Jazz villa

Jazz villa

Senųjų Tarpupių km., Trakų r.
tel.: 8 615 83573
Elektroninis paštas
http://www.jazzhotel.lt

Trumpai apie

Konferencijų ir pokylių centras viešbutis Jazzhotel yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Viešbutyje rasite puikias sąlygas laikinai apgyvendinti iki 34 svečių. Naujai įrengti kambariai su vaizdu į ramų ežerą, du lux klasės kambariai.  Viešbučio interjerą puošia reti baldai ir didelis židinys. Aikštelė šokiams bei erdvi poilsio terasa.
Didesniems įvairiausio pobūdžio renginiams Jazzhotel teritorijoje skirta Renginių salė. Detalią informaciją apie ją rasite skiltyje „Renginių salė“.
Šalia viešbučio, ant ežero kranto įrengta originali dūminė pirtis. Ji įrengta pagal specialų dizainerio projektą ir stebina išmone. Solidus prie žemės prigludęs jos siluetas natūraliai susilieja su aplinka. Masyvi atvirų akmenų pirmykštė krosnis alsuoja malonia kaitra. Masyvaus medžio plautai išdėstyti patogiausiose vietose.

Nakvynė

Konferencijų ir pokylių centras viešbutis Jazzhotel yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Viešbutyje rasite puikias sąlygas laikinai apgyvendinti iki 34 svečių. Naujai įrengti kambariai su vaizdu į ramų ežerą, du lux klasės kambariai.  Viešbučio interjerą puošia reti baldai ir didelis židinys. Aikštelė šokiams bei erdvi poilsio terasa.

Poilsio zona

Svečiai turi galimybę organizuoti savo susitikimą erdvioje, gerai apšviečiamoje, ant ežero kranto įsikūrusioje renginių salėje. Jazzhotel renginių salėje gali vykti įvairūs renginiai, pobūviai, pokyliai, konferencijos, gimtadieniai, vestuvės, mergvakariai, bernvakariai ir kitos šventės bei susitikimai.

Svečiai gali rinktis išilginius arba apvalius stalus savo šventei ar renginiui. Už stalų susėsti gali iki 80 žmonių. Furšetų atveju salėje gali būti iki 150 žmonių.

Jūsų pramogoms ir komfortui šalia renginių salės, prie pat ežero, yra erdvi aikštelė su lauko baldais.


Maitinimas

Svečiai maitinami pagal pageidavimą. Sodyboje yra virtuvė, pajėgi aptarnauti nedidelę kompaniją. Didesnėms gruoms maitinimas užsakomas iš gerą vardą turinčių Vilniaus bei Trakų restoranų.

Kaina

Informacija telefonu  +370 631 116 77, +370 615 835 73 arba el. paštu jazzhotel.info@gmail.com

Architektūra

.

Garinės išvaizda

Pirtis - netoli sodybos, ant ežero kranto. Ji įrengta pagal specialų dizainerio projektą ir tiesiog nustebina išmone. Ši pirtis puikiai tinka įdomiems pašnekesiams, susitikimams, netradicinėms praktikoms. Ji reikalauja pagarbos ir rūpestingo elgesio. Girtuokliai ir triukšmadariai čia nepageidaujami!
 
Plautų išplanavimas yra patogus visų pirma didelei grupei lantytojų susėsti. Iš 3 pusių jie apsupa masyvią krosnį ir leidžia gerai apžvelgti visą garinės grožį. Pajubėje malonų kvapą skleidžia sukabintos vantos, o apačioje įkautusius svečius prisėsti kviečia didelis vėsus akmuo, šalia kurios patogiai įtaisytas šalto šulinio vandens čiaupas.
Garas šioje pirtyje minkštas, malonus, o jei kam per karšta - prisėdęs ant vėsaus akmens gali atsivėsinti. Dūminė krosnis gerai sukaupia šilumą, originalios konstrukcijos plautai kviečia prigulti.

Patogumas kaitintis

Pirtyje galima užsisakyti Lietuviškos pirties akademijos pirtininkų procedūras.
Dažną trečiadienį nuo 18.30 val. čia svečiuojasi Vilniaus pirties meistriškumo klubo nariai.

Krosnis

Parenkant krosnį buvo atsižvelgta į milžiniškus sienojus bei masyvius net 15 cm storio ąžuolo plautus bei pamatų akmenis. Visa tai labai džiugina akį, tačiau tai reikia ir įkaitinti... Tad Jazzhotel pirtyje sekant dvarų pirčių tradicijomis buvo sumontuota galinga periodinio kurenimo krosnis su 500 kg Lietuvos lauko akmenų.

Pirties garas

Geras, klasikinis garas, kurį garantuoja didelė akmenų krosnis. Pradžioje, vos iškurenus pirtyje būna karštoka, sausa. Pilant vandens ant akmenų, varsto net šiurpuliukai... Vėliau, akmenims vėstant – tampa labiau „minkštas“, tačiau padauginus gali tapti plikinantis. Pliusas tas, kad šioje pirtyje jis niekada nebūna dusinantis, pernelyg varginantis – dėl didelio „amortizuojančio“ garinės tūrio.

Galimybė nusiprausti

Pagal senąsias pirties tradicijas, kurios yra bendros ir lietuviams, ir rusams, ir suomiams prausiamasi pačioje garinėje kai akmenys šiek tiek pravėsta.  Kievienas čia gauna po didelį pirties dubenį, o erdvi garinė leidžia praustis, teptis medumi ar masažuotis bent 6 asmenims vienu metu.

Vandens telkinys

Viešbučio teritorija apima 200 m sutvarkytos ežero pakrantės ir yra pasiekiama atskiru keliu. Todėl čia poilsiaujančių svečių nemato pašalinė akis.

Persirengimas

.

Tualetas

Yra

saulius 2011-02-24 21:39:28
labai labai gaila,bet jazz hotelis JAU NE DUMINE PIRTIS!!!!! kazkokie vandalai ja perdare :(((((

ignas 2011-02-06 14:40:00
dabar man iš daugybės girdėtų kalbų išsirutuliojo toks klausimas, kiek ją galima dūmine vadinti? :)

Deivis Kasperavičius 2010-10-18 22:06:16
Buvau tik vieną kartą, labai patiko pirtis ir šeimininkas :)

Ricardas 2010-10-18 09:18:12
Koks zmogus ,tokia ir pirtis.Viskas alsauja tikrumu.

Aridas Pabedinskas 2010-09-17 11:29:03
kiekviena pirtis turi savų pliusų ir savų minusų. Ši pliusų turi daugiau nei minusų. Gero garo :)

Rimas Kavaliauskas 2010-09-14 07:09:05
Tikrai puikus pirties kompleksas!

ignas 2010-04-03 17:19:14
fantastiška pirtis, paliekanti neišdildomą įspūdį.. tikiuosi dar kda teks garbė ten apsilankyti.

Eglė 2010-01-08 11:57:22
Labai, labai patiko! :) Likau sužavėta pirtelės interjeru - nepaprastai jauki erdvė, viskas alsuoja natūralumu. Atgaiva kūnui ir sielai :)

Atsiliepimus gali rašyti tik registruoti pirtis.lt lankytojai.

Kaip rasti

Važiuoti nuo Vilniaus link Druskininkų. 24 km bus posūkis į kaimą Senasis Tarpupis. Sukti ten. Už nepilno kilometro reiks nusukti kairėn, palei ežerą – posūkyje rasite mėlyną nuorodą „Jazzhotel“. Važiuokite palei ežerą iki galo.

Mikroklimato grafikas 2018-02-18

Klimatas matuotas Pirtininko mėgėjo įskaitos metu, 2018 02 18 nuo 13:05:30 iki 16:31:10. Grafike palikti duomenys nuo pirmo žmonių užėjimo iki paskutinio jų išėjimo. Grafike aiškiai matomi 4 užėjimai, kurių metu buvo vanojamasi vantomis ir ilgesnis laikotarpis, kurio metu vyko kūno šveitimai prie uždarų garinės durų, kartais atidarant ventiliacijos langą ir užpilant šiek tikek garo nedideliam sušilimui. Žemiau pateikti šio matavimo fragmentai su komentarais.

  Pirmas vanojimas

Tvid = 77.7 ℃ Dvid = 18.1 % Pirtis atrodė karšta ir sausa. Garo nereikėjo daug pilti.

  Ketvirto vanojimo fragmentas

Tvid = 62.3 ℃ Dvid = 37.9 % Paskutinis iš keturių užėjimų. Krosnis jau šiek tiek pravėsusi. Matosi, kad pirties temperatūrai nukritus tarpinio vėdinimo metu vanojimo metu - kai uždaromas langas ir durys ji pradeda kilti. Ko pasėkoje gauname „išsimėčiusį“ išilgai temperatūros ašies grafiką. Tad aiškumo dėlei paėmėme tik vieną, paskutinį garo užpylimo piką - kai temperatūra ketvirto užėjimo metu buvo didžiausia.

  Šveitimas. Garas beveik nepilamas.

Tvid = 65.8 ℃ Dvid = 14.9 % Garinėje nusistovi „šaltas“ klimatas, tipiškos rasos taško vertės 26°-27°C. Žinoma, apie jokį rimtesnį sušilimą šlapiam žmogui esan tokiam mikroklimatui nėra net kalbos. Sušilti gali tik „naujai atėjęs“ tai yra dar sausas žmogus, arba reikia pilti garą ant jau pravėsusios krosnies, toliau ją vėsinant.

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.