Uždaryti
IDW Esperanza Resort & SPA

IDW Esperanza Resort & SPA

Paungurių km., Trakų r.
tel.: 8 613 09788
Elektroninis paštas
http://www.idwesperanzaresort.com

Trumpai apie

Yra sakoma, kad ne sauna, o bania turėjo tapti tarptautiniu žodžiu, nes pirtis ir sveikata Rusijoje yra beveik sinonimai. Ir juk tikrai – su kiekvienu vantos lapu į pavargusį kūną grįžta jėgos, drėgnas pirties karštis išdegina skausmą, o gaivinantis ežero vanduo nuplauna nuovargį. Rusiška pirtis - IDW Esperanza Resort pasididžiavimas ir mūsų svečių džiaugsmas. Senąsias pirties tradicijas saugo sertifikuotas pasaulinės klasės specialistas-pirtininkas. Pamatysite patys - po pirties mūsų kūnas tampa lengvesnis, o mintys – skaidresnės.

Nakvynė

Klasikiniai kambariai, Terasos apartamentai, Šeimos apartamentai, Super Lux apartamentai ir Prašmatnioji vila. 
http://www.idwesperanzaresort.com/lt/rooms/

Poilsio zona

Jauki poilsio salė, kurioje galite mėgautis gurmanišku maistu ir gėrimais. 

Maitinimas

Kulinarinė IDW Esperanza Resort kelionė vingiuoja per tris restoranus. Nepaprastam gourmet maistui ypatingo skonio prideda intymi atmosfera ir tobulas aptarnavimas. Mūsų virtuvės meistras Mickey Bhoite pasižymi unikaliomis šefo savybėmis, savo patiekalus jis derina su vynais iš išskirtinės mūsų vyno rūsio kolekcijos, o meniu keičia kiekvieną sezoną.

Šiltomis vasaros naktimis kviečiame į atvirą terasą, prie lauke stovinčių staliukų.

Kaina

Pirties nuoma 2 val. (grupei iki 10 svečių) – 290 EUR/2val.
Pirties nuoma 4 val. (grupei iki 10 svečių) – 400 EUR/4val.
* Papildoma valanda 85 EUR
* Už kiekvieną papildomą svečią mokestis 30€ http://www.idwesperanzaresort.com/lt/spa/russian-bath-house/

Atvirų durų dienomis, kaina asmeniui 35€, laikas neribotas. 
Baseino erdvė: 35€ darbo dienomis, 50€ savaitgaliais
Esperanza Klubo nariams: 25€ darbo dienomis, 40€ savaitgaliais 
SPA procedūrų meniu galite rasti internetiniame puslapyje:
http://www.idwesperanzaresort.com/media/uploads/languages/SPA_MENIU_LT.PDF/

Išplanavimas


Garinės išvaizda

Didelė garinė, kuriote laisvai telpa 15 žmonių. Vienas plautas pritaikytas žmogaus vanojimui, likę - tinkami sėdėjimui.
Garinėje yra karšto ir šalto vandens čiaupai, muzikinis fonas.

Esperanzos garinę ir pirtį jau įvertino Lietuviškos pirties akademijos studentai ir Pirties meistriškumo klubo nariai. Įvertinimo ataskaita.

Patogumas kaitintis

Lapuočių vantų masažas 
Viso kūno vanojimas dviejų skirtingų rūšių vantomis, Veikiami pagrindiniai kūno meridianai, įšildomos probleminės kūno vietos, kuriose kaupiasi įtampa. Vanojimas atliekamas optimalioje temperatūroje, todėl tinka visiems.

Muilo putų masažas 

Viso kūno masažas, atliekamas naudojant natūralų muilą. Lengvas putų masažas ramina, gaivina, atpalaiduoja raumenis, gerina kraujotaką ir medžiagų apykaitą.

Jūros druskos su papaja šveitimas

Ši unikali priemonė pripildo odą jūros vandens, kuris pasižymi natūraliai didele mineralų koncentracija.

Mini masažas Viso kūno masažas po pirties. Procedūra atliekama su aliejais arba kremais, susitelkiant į problemines kūno vietas.

Apsilankę „SPA Esperanza“ baseino zonoje jūs taip pat galėsite nemokamai naudotis šiais išskirtiniais įrenginiais:

Vitamino D lempa („SONNENWIESE U“ lempa) – tai natūralus įdegis be kenksmingų spindulių, saugantis odos grožį ir sveikatą. Prie lubų pakabinto įrenginio veikimas labai panašus į natūralios saulės poveikį. Maža dalis UV spindulių leidžia gamintis vitaminui D, kuris yra būtinas žmogaus kaulams bei imuninei sistemai stiprinti.

Kolageno lempa („SONNENWIESE K“) lempa yra skirta paskatinti kolageno formavimąsi. Kolageną formuojantys spinduliai skatina natūralų odos regeneracijos procesą, panašų į tą, kuris vyksta, kai pažeidžiama oda. Taip atkuriamos pažeistos odos ląstelės ir oda tampa gaivesnė bei stangresnė.

Infraraudonųjų spindulių kėdės, šios saunos gydomoji šiluma užlieja kūną, kai tik patogiai įsitaisoma specialiose, iš ąžuolo masyvo pagamintose kėdėse. Šioms bangoms būdinga savybė – gilus prasiskverbimas į žmogaus kūną. Jis ir sudaro visų teigiamų infraraudonųjų spindulių efektų, kurie pripildo kūną šildančiąja energija ir neišsekina organizmo, pagrindą.


Krosnis

Krosnis - nuolatinio kūrenimo, apmūryta apsaugine plytų sienele. Akmenų kiekis - apie 100kg.

Pirties garas

Pradinė temperatūra iškūrenus pirtį siekia apie 90°-100° C. Pravėdinus pirtį ir ją parengus pirtinikui temperatūra būna apie 70°C. Pirties garas intensyvus, vidutiniškai ilgai besilaikantis.

Galimybė nusiprausti

Erdvūs dušai, atskiruose vyrų ir moterų persirengimo kambariuose. 

Vandens telkinys

Miškų apsuptas, nuostabus Ungurio ežeras prieš mūsų svečių akis atsiveria, vos tik jie žengia į teritoriją. Alsuojantis ramybe, jis įspūdingas visais metų laikais. Ir visais metų laikais jame ar šalia jo yra ką veikti. Romantiški pasiplaukiojimai laivu, žvejyba, valanda paplūdimyje su knyga rankoje ar aistringos tinklinio rungtynės – mūsų svečiams nepabostančios pramogos. Žiemą ant ežero ledo įrengiame romantišką, apšviestą čiuožyklą, užkietėjusiems žvejams iškertame nedideles eketes, kad jie galėtų traukti žuvis, kurių mūsų ežere – daugiau nei dvidešimt skirtingų rūšių. Įsimintinomis tampa ir ant ežero ledo mūsų rengiamos grilio naktys.

Persirengimas


Tualetas


Atsiliepimus gali rašyti tik registruoti pirtis.lt lankytojai.

Kaip rasti

GPS koordinatės 54.605383,24.746161
Privažiavimo schema
http://www.idwesperanzaresort.com/media/uploads/user-files/Map-eng.pdf

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.