Uždaryti

Vakaras Dainavos pirtyje

Jūs esate čia: Namai » Pirties akademija » Renginiai » Šventės » Vakaras Dainavos pirtyje

2005-12-17

Įvyko sanatorijoje DAINAVA Druskininkuose. Vakaro organizavimo partneris - klubas "3 riešutėliai Pelenei".

Tie, kas kasdienių reikalų šurmulyje dar nepamiršo savęs buvo pakviesti nusimesti rūpečių naštą, palepinti kūną savą naujais pojūčiais, pabendrauti pirtyje. Šiame ypatingame pirties vakare kiekvienas pajuto gilaus atsipalaidavimo komfortą, susigražino fizines ir dvasines jėgas, atsikratė stresų ir padovanojo sau puikią nuotaiką.

Vakaro metu nebuvo alkoholio, lėkšto jumoro, o tik nuoširdus siekis suteikti kiekvienam kuo daugiau malonumo ir atsipalaidavimo. Vakaro metu Pirties akademijos pirtininkai parodė savo meistriškumą, o naujos Dainavos sanatorijos pirtys sušildė savo kaitria ugnimi.

Naujų ir senovinių pirties procedūrų kombinacija per kelias valandas suteikė kiekvienam fantastišką jėgų ir energijos užtaisą, ir kitas rytas išaušo jau visai kitoks. Kad niekur nereiktų skubėti, buvo pasirūpinta nakvyne sanatorijoje Dainava.

Vakaro programą sudarė: * 2 garinių pirčių (paprastos ir kaimiškos ) aplankymas; * natūralūs garo aromatai ŽOLYNŲ GARAS; * valomoji energetinė druskos procedūra; * tradicinis Pirties akademijos vanojimas „pojūčių šventė"; * kūno šveitimas - pilingas; * meditacija karštame Grožio šaltinio vandenyje; * lepinimasis šiltoje jakuzzi ir šlapio garo pirtyje; * ekolologiška vaistažolių arbata ir tradiciniai pirties užkandžiai. 

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“