Uždaryti

Tantrinė pirtis

Jūs esate čia: / » Pirties akademija » Renginiai » Saviugda » Tantrinė pirtis

Gegužės 8 d., 10.30 – 18 val.

Kaimo turizmo sodyboje „Pakalnė“ (Kušeliškės km. Raseinių raj.)

Pojūčių pirtis

Pirtis - pojūčių mokykla. Kiekviena pirties procedūra - tai kelionė į save pojūčių upėmis ir patyrimų kalnais. O už devynių kalnų ir devynių marių - amžinos laimės šalis. Lietuviškos pirties akademijos pirtininkai kviečia norinčius į neeilinę pojūčių pirtį, kurioje atsiversime savo nepažįstamai savasčiai.

Ekskliuzyvinėje pirties programoje:
· Kelionė per žadinančių kvapų slėnius;
· Viską nuplaunančio vandens prisilietimai;
· Neįtikėtini kontrastai;
· Švelnus pirmųjų vantų lytėjimas.

Moterys ir vyrai pirties metu patirs jiems pritaikytas programas, o taip pat išmoks geriau pasirūpinti vieni kitais.

Tantrinės meditacijos

Pirties programa derinama su tantrinėmis meditacijomis, kurias ves meditacijos centro „Meilės kelias“ vadovė Danutė Vilionytė (Sarani).

Tantra – iš Indijos atkeliavęs 5000 metų senumo dvasinis mokymas. Tantrinėse meditacijose dažnai naudojamos pojūčių praktikos, prisilietimai, kvėpavimo, jautimo technikos. Todėl, nors pats Tantros pavadinimas daug kam skamba egzotiškai, mistiškai ir nesuprantamai, yra apipintas daugybe prietarų ir gandų, iš tiesų šios praktikos puikiai suderinamos su pirtimi ir gali padėti atskleisti daug netikėtų įžvalgų ir pojūčių.
Šiame vienos dienos seminare turėsime galimybę apjungti pirties ritualus bei Tantrą.

Teorinėje seminaro dalyje sužinosite, kas yra Tantra, trumpai susipažinsite su jos istorija bei tuo, kaip naudoti tantrines praktikas kasdieniame gyvenime.
 

Praktinėje dalyje atliksime meditacijas.
Kvėpavimo. Šioje meditacijoje išmoksite tantrinio kvėpavimo technikos, kuri padės susijungti su savo prigimtine gyvybine energija, su malonumo energija ir ją transformuoti į meditacinę būseną.
Išraiškos. Naudodami senovinę tantrinio sąmoningumo praktiką, mokysimės, kaip išplėsti šį malonumo jausmą, kaip išlaisvinti energiją, esančią dubenyje, ir leisti jai laisvai tekėti. Šioje meditacijoje atversime duris pirmapradės energijos išraiškai, kuri suteiks laimės, ramybės bei pasitenkinimo jausmą. Harmonija atsiranda tuomet, kai ši energija teka laisvai ir natūraliai.
Moteriškos ir vyriškos energijų balansavimas. Bus galimybe patirti bei atrasti pusiausvyrą tarp moteriškojo bei vyriškojo prado, kuris yra kiekviename iš mūsų. Pajausti, kas vyksta, kuomet esame širdyje, dabartyje, nieko nedaryme, laukime, t. y. jungtyje su moteriškosiomis savybėmis. Ir kas vyksta, kai veikiame, judame, esame kupini nevaldomos aistros. Leidžiant susitikti šioms dviem priešybėms, atsiranda galimybė pajausti, kas yra tikroji Meile.

 

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.

Renginiai

Šeimos pirtininko įskaita Kaune

2019-07-26
Liko 4 vietos
Uosio g. 20, Neveronys, Kauno r., Kaunas
Šeimos pirtininkų įskaita - varžytuvės! Tai pirties meistriškumo vakaras, kuriame mokomės vieni iš kitų.

Šeimos pirtininkų ir vantų vakaras

2019-07-26
Liko 8 vietos
Uosio g. 20, Neveronys, Kauno r., Kaunas
Kviečiame prakutusius pirties studentus dalyvauti šeimos pirtininkų įskaitos vakare. Stebėti, domėtis, bendrauti ... ir galbūt gauti vanojimą ir kūno šveitimą.