Uždaryti

II-oji Vilniaus tarptautinė vanojimo konferencija

Jūs esate čia: Namai » Pirties akademija » Kongresai, konferencijos » II-oji Vilniaus tarptautinė vanojimo konferencija

Konferencijos įdėja

Lietuviškos pirties akademija 2013 04 07 organizavo Vilniaus tarptautinę vanojimo konferenciją. Šis tarptautinis renginys buvo vienas iš XVI tarptautinio pirties kongreso parengiamųjų renginių. Konferecija pirmą kartą tarptautiniu lygiu įtvirtino ir apibrėžė kas yra vanojimas. Tai sudarė sąlygas geriau pristatyti vannojimą ir lietuvišką pirtį 2014 Trakuose vykusiame Kongrese.

Nuo 2013 metų įvyko daug reikšmingų dalykų. Vienas svarbiausių - XVII Tarptautinis pirties konsgresas, įvykęs 2018 06 06 Švedijoje. Šiame Kogrese vanojimas buvo pristatytas, tačiau nepakankamai išsamiai. Taip pat nebuvo jokių rimtų diskusijų ar nutarimų ta tema. Turėdama tai omenyje Lietuviškos pirties akademija ėmėsi iniciatyvos Lietuvoje surengti 2-ąją tarptautinę vanojimo konferenciją. Ši kartą prie Konferencijos organizavimo prisideda ir Profesionalių pirtininkų Asociacija.

Konferencijos tikslai

  1. Pristatyti tarptautiniame lygyje Lietuvos vanojimo tradiciją, meistrus, mokyklas
  2. Patvirtinti ir patikslinti vanojimo terminus
  3. Padaryti šiuolaikinių vanojimo metodų ir krypčių apžvalgą
  4. Sudaryti sąlygas įvairių šalių vanojimo meistrų ir mokytojų susitikimui
  5. Susitarti dėl vanojimo populiarinimo tarptautiniame lygyje

Konferencijos organizatoriai, partneriai, rėmėjai

Organizatoriai - Lietuviškos pirties akademija, Profesionalių pirtininkų asociacija.

Organizavimo partneris - TV laida „Vantos lapas“

Pagrindinis rėmėjas „Pilaitės malūnas“.

Atsakymai į klausimus

2019-10-27, 22:20:35

Kodėl neišeina registruotis į vanojimo konferenciją?

Rimas Kavaliauskas
2019-10-28, 06:39:49

Registracija į Konferencija yra atvira. Tai reiškia, jeigu jūs esate naujas skaitytojas tai Konferencijos renginio aprašyme matote registracijos formą. O jei esate jau registruotas Pitis.lt skaitytojas - visus kvietimus registruotis matote savo veiklos zonoje. Veiklos zona yra individualizuota, norėdami ją pamatyti, turite prisijungti (mygtukas „UŽEIK“ puslapio viršuje dešinėje, vartotojo vardas - tai jūsų el paštas, slaptažodį jūs turit žinote, o jei pamiršote - pasinaudokite funkcija „pamiršote-atsisiųsti slaptažodį“).

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“