Uždaryti

Pirties eksploatavimo pagrindai.

Data: 2024-02-07, 19:00
Organizatorius : Lietuviškos pirties akademija

Vebinaras

Tai yra vienas iš turtingiausiu savo turiniu Lietuviškos pirties akademijos teorinių vebinarų, kuris skirtas iškart 2 studijų kryptims: Šeimos pirtininkui ir Konstrukcijos žinovui. Iš jo gaus daug naudos esamų ir būsimų pirčių savininkai ir būsimieji pirtininkai. Vebinaro vertę didina tai, kad jį veda iškart 2 aukščaiusios kvalifikacijos dėstytojai, vyskta dialogas ir atsakymai į klausimus. 

Turint savo pirtį ir kartais lankantis svečiuose labai svarbu susigaudyti pirčių tipų įvairovėje ir suvokti jų stipriasias ir silpnasias puses. O jų yra labai įvairių - dūminių, su periodinio kurenimo krosnimis, su geležinėmis krosnelėmis, su garo generetoriais, šildomomis grindimis ir tt. Tačiau visose jose galima gerai sušilti, išprakaituoti, nusiprausti ir kartais dar atlikti kūno priežiūros procedūras.

Nuo pirtininko geros orientacijos ir supratimo labai priklauso pirties kokybė, dalyvių pasitenkinimas procedūra, o svarbiausia - jų saugumas. Todėl šiame vebinare suprantamai apžvelgsime eilę svarbių pirties sandaros ir veikimo klausimų.

Pamiškės SPA
Pamiškės SPA - LPA studento Dainiaus Budrio pirtis

Vebinaro svečias

Dainius Budrys studijuodamas Lietuviškos pirties akademijoje pasistatė pirtį ir per 4 meus sukaupė didelę eksploatavimo patirtį. Jo sodybos verslo įvetinimas booking.com yra 10 balų. Dainius papasakos mums kaip jis prižiūri savo svajonių pirtį - kuo valo, kaip džiovina, kai prižiūri papildomas patalpas, kurias kai kurias pats ir išsitinkavo.

Esate pirties savininkas?

Tokiu atveju Jums gręsia daug iššūkių, tokių kaip:

 • pirties lentelių patamsėjimas ir puvinys
 • prastas pirties kvapas
 • slidžios grindys
 • dulkės nuo akmenų
 • per sausa ir karšta pirtis
 • nepatogi tvarkymui garinė
 • papildomos išlaidos pirties eksploatavimui
 • per didelės investicijos į nereikalingus dalykus

Vebinare me ne tik apžvelgsime ilgalaikio pirties eksploatavimo iššūkius, bet ir atsakysime į jūsų klausimus.

 • pirčių istoriniai tipai
 • šiuolaikinių pirčių tipai
 • pirties patalpos ir jų reikšmė
 • pirties šildymo būdai ir krosnys
 • maudymosi pirtyje situacijos
 • žmogaus saugumas pirtyje
 • pirties mikroklimato pagrindai
 • pirties eksploatavimo ilginimas

Po seminaro dalyviai gaus atsakyti žinių patikrinimo anketos klausimus ir gerai į juos atsakius - bus įskaityta studijų tema

Pirties konstrukcijos bloko seminarai

Po šio vebinaro Jūs galėsite toliau gilintis į pirties projektus, konstrukciją, krosnis, eksploatavimą mūsų studijų bloko „Pirties konstrukcijos žinovas“ seminaruose. Didelė dalis temų yra terorinės - jas išdėstome nuotoliniu būdu, vebinaruose. Be vebinarų, pakviesime ir į praktinius užsiėminus - mikroklimato valdymą, krosnies kūrenimą, dūminės pirties paruošimą.

 1. Pirties eksploatavimo pagrindai. Vasario 7 d. 19 val.  - įvadinis seminaras (registracija šiame puslapyje)
 2. Pirties mikroklimatas: gero garo paslaptys. Vasario 15 d. 19 val.
 3. Pirties konstrukcija: krosnis - pirties širdis. Vasario 21 d. 19 val.
 4. Pirties konstrukcija, planavimas ir statyba. Vasario 28 d. 19 val.
 5. Papildomai „Pirties planų nagrinėjimas“ Kovo 7 d. 20 val.

BONUSAS

Jei sudalyvausite vasario 7 d. vebinare - jūs galėsite užsiregistruoti „Konstrukcijų bloko“ vebinaruose (žr. aukščiau) vasario mėn. už lengvatinę kainą.

Tema

 • Pirties ekslploatavimo pagrindai

  Turint savo pirtį ir kartais lankantis svečiuose labai svarbu susigaudyti pirčių tipų įvairovėje ir suvokti jų stipriasias ir silpnasias puses. O jų yra labai įvairių - dūminių, su periodinio kurenimo krosnimis, su geležinėmis krosnelėmis, su garo generetoriais, šildomomis grindimis ir tt. Tačiau visose jose galima gerai sušilti, išprakaituoti, nusiprausti ir kartais dar atlikti kūno priežiūros procedūras.

  Nuo pirtininko geros orientacijos ir supratimo labai priklauso pirties kokybė, dalyvių pasitenkinimas procedūra,. o svarbiausia - jų saugumas. Todėl šiame vebinare pirma kartą suprantamai apžvelgsime eilę svarbių pirties sandaros ir veikimo klausimų.

  Savarankiškos studijos

  Šią tema siūlome studjuoti savarankiškai. Norėdami pamatyti kaip - prisijunkite prie Pirtis.lt (nuoroda UŽEIK virsuje). Pamatysite papildomą šio puslapio turinį.

  Ši tema turi papildomos informacijos, kuri matoma prisijungusiems naudotojams.

Kas dėsto


Rimas Kavaliauskas 
- pirties mikroklimato ekspertas, pirčių projektuotojas, pirtininkas.

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“