Uždaryti

Pirties konstrukcija: eksploatavimas ir priežiūra. Pirties vertinimas

Data: 2021-02-25, 19:00
Organizatorius : Lietuviškos pirties akademija

Paskutinis „Pirties konstrukcijos“ kurso vebinaras, kuriame sujungsime „Pirties mikroklimato“, „Pirties konstrukcijos“ ir „Pirties krosnių“ temų žinias ir kūrybiškai jas taikysime nagrinėdami pamokančius realių pirčių eksploatavimo pavyzdžius. Seminaras skirtas studentams, išklausiusiems dalį kurso teorinių vebinarų.

Vebinaro turinys

 1. Pirties reikmenys
 2. Pirčių priežiūra
 3. Pirties eksploatacijos iššūkiai ir jų sprendimai
 4. Įdomių pirčių kritinė analizė (dizainas, mikroklimatas)
 5. Mikroklimato matavimai ir komentarai
 6. Atsakymai į vebinaro dalyvių klausimus
 7. „Pirties konstrukcijos“ teorinės įskaitos pristatymas

Šiame seminare kviečiame būti ne tik pasyviais stebėtojais, bet ir aktyviais dalyviais - užduoti klausimus, dalintis savo istorijomis ir pastebėjimais, gilintis į jums rūpimus šios temos aspektus, tikslintis, kas buvo nesuprantama ar kėlė abejonių ir t.t.  

Tema

 • Pirties ekslploatavimo pagrindai

  Turint savo pirtį ir kartais lankantis svečiuose labai svarbu susigaudyti pirčių tipų įvairovėje ir suvokti jų stipriasias ir silpnasias puses. O jų yra labai įvairių - dūminių, su periodinio kurenimo krosnimis, su geležinėmis krosnelėmis, su garo generetoriais, šildomomis grindimis ir tt. Tačiau visose jose galima gerai sušilti, išprakaituoti, nusiprausti ir kartais dar atlikti kūno priežiūros procedūras.

  Nuo pirtininko geros orientacijos ir supratimo labai priklauso pirties kokybė, dalyvių pasitenkinimas procedūra,. o svarbiausia - jų saugumas. Todėl šiame vebinare pirma kartą suprantamai apžvelgsime eilę svarbių pirties sandaros ir veikimo klausimų.

  Savarankiškos studijos

  Šią tema siūlome studjuoti savarankiškai. Norėdami pamatyti kaip - prisijunkite prie Pirtis.lt (nuoroda UŽEIK virsuje). Pamatysite papildomą šio puslapio turinį.

  Ši tema turi papildomos informacijos, kuri matoma prisijungusiems naudotojams.

Kas dėsto

Rimas Kavaliauskas, pirtininkas, pirties ekspertas

Rimas Kavaliauskas. Pirties tyrinėtojas, projektuotojas.

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“