Uždaryti

Lengvas vanojimas. Efektyvios technikos.

Data: 2018-02-04, 13:00
Organizatorius : Lietuviškos pirties akademija

Šis praktinis seminaras skirtas visiems, kurie susidomėjo sveikatingomis tradicinės lietuviškos pirties procedūromis ir nori pradėti daryti jas patys - savo rankomis. Tradicinės pirties pagrindas - taisyklingas kūno šildymas ir masažas vantomis. Iš to susideda pirmoji vanojimo pamoka - lengvas (relaksacinis) vienos kūno pusės vanojimas. Jeigu jūs pabandėte vanoti ir tai jums patiko -  užsiėmimas kaip tik Jums.

Seminaro temos

 • vanojimo tikslai ir uždaviniai
 • vanojimas kaip komunikacijos forma
 • pagrindiniai efektyvaus vanojimo judesiai
 • 2 vantų rūšių naudojimas vanojimo metu
 • asmeninių pasiekimų ir klaidų analizė

Šis seminaras įeina į privalomąją Pirtinko profesionalo parengimo programą. Tai geras pasirinkimas neseniai įgijusiems Sveikos pirties dėsnių bei Darbo su kūnu įvado temų įskaitas. Po šio seminaro Jums taps prieinama ir papildoma mokomoji medžiaga.

Vanojimo momentai iš seminarų

Mokymas vyksta minimalaus skaičiaus grupėje,  individualiai vanojant vienas kitą.

Tema

 • Lengvas vanojimas

  Relaksacinio vanojimo mokymas
  lengvo vanojimo mokymas

  Šio užsiėmimo tikslas – išmokyti studentą taisyklingų vanojimo pagrindų: saugiai ir tolygiai įšildyti kliento kūną ir palaipsniui jį atvėsinti, kad jis galėtų saugiai bei ramiai savarankiškai, be pirtininko priežiūros palikti  garinę. Toks vanojimas gali būti atliekamas ir kaip pilnavertė pirties procedūra tais atvejais kai klientas pavargęs ir nori pailsėti, atsipalaiduoti. Seminaro metu mokome lengvai išvanoti nugarinę kūno pusę atliekant pagrindinius (bazinius) judesius. Šis seminaras skirtas nedidelei grupei žmonių. Grupės dydis priklauso nuo dėstytojo ir pirties, tačiau negali viršyti 6 žmonių.

  Ši tema turi papildomos informacijos, kuri matoma prisijungusiems naudotojams.

Kas dėsto

Rimas Kavaliauskas

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“