Uždaryti

Jūs esate čia: Namai » Renginiai

Moterų adventinė pirtis

Pradžia: 2012-12-06
Pabaiga: 2012-12-06
Vietovė: Kaunas

Pradžia - 19:00.
Draugystės g. 17, Kaunas (Pirčių pasaulio pirtis)

Adventas - laukimo, vilties, tylaus buvimo su savimi metas. Ar gatvės, vitrinos, parduotuvės, pilnos blizgučių, šaukiančių: "Pirk, pirk, pirk!", tikrai neša Kalėdų dvasią? O gal atveria tik dar gilesnę tuštumą ir tikrumo ilgesį? Ilgesį skaidrumo, švarumo, Pirmapradės Paslapties, Gimties Stebuklo? To, kas taip paprasta ir natūralu moterims. Kalbėjimo per prisilietimą. Dalijimosi ir buvimo tyloje. Ten, kur kiekviena atranda savo Paslaptį.
Šį vakarą skirsime tam, kad sugrįžtume prie savo šaknų, ištakų. Prie pojūčių, kvepiančių Kalėdomis. Galbūt - truputėlio moteriškos magijos. Kad būtume gražios, mylimos ir laimingos. Kad užžiebusios šventės laukimo ugnelę savo viduje, jaukiai lauktume jos atėjimo - ir galėtume tuo laukimu dalintis su savo artimaisiais, mylimaisiais. Ir pačios su savimi. Ir gal ne taip svarbu, kuo kvepės ta mūsų pirtis - kalėdine eglute, aguonų pienu, pyragais, cinamonu, spanguolėmis, medumi, mandarinais ar kitais kalėdiniais stebuklais - svarbiausia, kad ji kvepėtų tikra Kalėdų dvasia!

Registruotis būtina iš anksto!

Tel. +370 689 56969
El. paštas - birute@laumiupirtis.lt

 

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“