Uždaryti

Jūs esate čia: Namai » Renginiai

Indiško galvos masažo ir pirties vakaras

Pradžia: 2012-10-18
Pabaiga: 2012-10-18
Vietovė: Kaunas

Pirčių pasaulio pirtis, 
Draugystės g. 17, Kaunas

Nors pirtis – malonumas visam kūnui, tačiau procedūrų metu galva itin dažnai pamirštama. Ir tai suprantama – garinėje ją tenka saugoti nuo karščio. Masažo metu galvai taip pat retai skiriama pakankamai dėmesio. Reta išimtis - indiškas galvos masažas, kuris, nors ir atkeliavęs iš tolimos egzotiškos šalies, kuo puikiausiai papildo lietuviškos pirties procedūras.

Šiame pirties vakare dalyvaus ypatinga viešnia - masažo mokytoja iš Indijos Devapria Gokani. Į Lietuvą ji atvyksta mokyti Havajų masažo bei indiško galvos masažo. Šis vakaras - tai galimybė "paragauti", susipažinti su indišku galvos masažu, o po to išbandyti, kaip jis dera su tradicinėmis lietuviškos pirties procedūromis.

Masažo pristatymas vyks prieš pirties procedūras, todėl jei norite tik susipažinti su pačiu masažu bei jo mokytoja, yra galimybė dalyvauti tik pristatyme, be pirties procedūrų.

Vietų skaičius ribotas, todėl registruotis būtina iš anksto.

Informacija ir registracija:

El. paštas - birute@laumiupirtis.lt
Tel. +370 689 56969

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“