Uždaryti
Kernavės bajorynė

Kernavės bajorynė

Kernavės mstl., Širvintų r.
tel.: 8 5 2058555, 8 382 47422
Elektroninis paštas
http://www.kernavesbajoryne.lt

Trumpai apie

„Kernavės bajorynėje“ sodybos šeimininkai kviečia rengti įvairiausius pobūvius: vestuves, gimtadienius, bernvakarius, mergvakarius. Galite užsisakyti teminius vakarėlius su smagiu jaunimo etnografiniu ansambliuku arba surengti karaoke vakarėlį.
„Kernavės bajorynėje“ sukurtos puikios sąlygos organizuoti konferencijas, seminarus, mokymus ir įvairius kitokius renginius. Didesnei auditorijai skirta iki 120 vietų Didžioji salė. Nuomojama visą konferencijoms organizuoti būtina įranga, garso bei vaizdo aparatūra. Kameriniai dalykiniai susitikimai gali vykti iki 20 žmonių talpinančioje Mažojoje salėje.

Organizuojama: ekskursijos ir išvykos po pirmąją Lietuvos sostinę - Kernavę ir jos apylinkes.
Pagal išankstinius užsakymus: jodinėjimą žirgais, dažasvydžio varžybas, šaudymo iš lanko rungtis, džipų safari, skrydžius oro balionais.

Nakvynė

Svečių namuose įrengta 14 jaukių ir patogių kambarių: 9 dviviečiai, 4 verslo klasės apartamentai. Iš viso nakvynė numatyta 28 asmenims. Su papildomom lovom - 39 asmenys (papildomos lovos kaina - 50 Lt. Į kainą įtraukti pusryčiai bei pvm). Patogiuose kambariuose yra televizorius, dušas, WC, fenas, galima naudotis internetu, o pro langus atsiveria puikūs pušyno ir ežero vaizdai. 
Keturi rąstiniai namai. Trys dvipusiai namai idealiai tinka šeimos poilsiui arba nedidelėms draugų kompanijoms. Rastiniuose nameliuose nakvynei telpa 37 asmenys, su paildomomlovom - 74. Visi namai turi atskirus įėjimus ir terasas. Kiekviename name yra TV, 2 WC, dušas, fenas, mini virtuvėlė, elektrinis arbatinukas, mikrobangų krosnelė, šaldytuvas, židinys. Galima išsinuomoti elektrinę viryklėlę ir puodus maisto gaminimui, malkas smagiai iškylai.
Ketvirtasis Garinės kaimo namas yra aptvertas atskiroje teritorijoje – puikus sprendimas ieškantiems privatumo rengiamiems vakarėliams ar pasitarimams iki 20 žmonių. Yra TV, 2 Wc, 2 dušai, fenas, mini virtuvėlė, elektrinis arbatinukas, mikrobangų krosnelė, šaldytuvas, židinys.
 

Maitinimas

„Kernavės bajorynės“ dvaro šeimininkai pagrįstai didžiuojasi gardžiais savo virtuvės valgiais. Pavalgysite sočiai ir sveikai, nes daugumą maisto produktų perkami pas geriausius apylinkių ūkininkus.
Vaišės ir pobūviai galimi organizuoti grupėms iki 120 žmonių. Pasirinkimui -  erdvi pobūvių salė ir jauki bei jauki iki 15 svečių talpinanti salytė, pro kurios langus galėsite gėrėtis nuostabiais pušyno ir ežero vaizdais.
 

Kaina

Svečių namai
 dvivietis kambarys dviems asmenims (9)  -55€ ( su pusryčiais)
 dvivietis kambarys vienam asmeniui - 45€ ( su pusryčiais)
 verslo klasės kambarys dviems asmenims (4)  -65€ ( su pusryčiais)
 verslo klasės kambarys vienam asmeniui  - 55€ ( su pusryčiais)
 apartamentai dviems asmenims (1) - 75€ ( su pusryčiais)
 apartamentai vienam asmeniui  - 65€ ( su pusryčiais)
„Garinės” kaimas  
 Dvipusis rąstinis namas su atskirais įėjimais - 120€ (viena namo dalis,  į kainą  įskaičiuota nakvynė 5 asmenims)
Atskiras rąstinis namas su mansarda  (tinka pobūviams iki 20 asmenų) - dėl kainų teirautis adm@kernavesbajoryne.lt 
Didžioji konferencijų salė (iki 120 žmonių, į kainą įskaičiuota: ekranas, magnetinė lenta, rašikliai ir bloknotas) -  dėl kainų teirautis adm@kernavesbajoryne.lt 
Mažoji konferencijų salė (iki 20 žmonių) -  dėl kainų teirautis adm@kernavesbajoryne.lt 
Restorano salės nuoma  - pagal susitarimą
Banketinės salės nuoma  - pagal susitarimą 
Posėdžių kambarys  - pagal susitarimą

Didžioji pirtis -120€ 
Karšto vandens kubilas - 80€ 

Salė pobūviui iki 20 asm. - 200 Lt
  
Ekskursija po Kernavę  - kaina sutartinė
Pasivažinėjimas unikaliu autobusu „Kernavete”  - kaina sutartinė Pasivažinėjimas vežimaičiais - kaina sutartinė
Žirgai - kaina sutartinė
Orientacinis - kaina sutartinė
Dažasvydis - kaina sutartinė
Šaudymas iš lanko - kaina sutartinė
Keturračiai, džipai - kaina sutartinė
Oro balionai - kaina sutartinė

Pastabos:
Visos kainos nurodytos su PVM.
Į nakvynės kainą įskaičiuoti pusryčiai, internetas.
Pusryčiai - nuo 8 val. iki 11 val.
Papildoma lova (su pusryčiais) - 50 Lt. 
Papildoma lova vaikams iki 6m. nemokamai
Papildoma lova vaikams iki 12m. su 50 proc. nuolaida
Apgyvendinimas – kasdien nuo 14.00 val., išvykimas – iki 12.00 val.
Į kainą neįskaičiuotos transporto paslaugos, pokalbiai telefonu.

Architektūra

Išplanavimas

Garinės išvaizda

Siūlomos dvi garų pirtys ir karšto vandens kubilas. Svečių namuose yra galimybė pasikaitinti jaukioje saunoje ir atsipalaiduoti sūkurinėje vonioje.
Didžiosios pirties priepirtyje telpa apie 25 žmones pasisėdėti. Garinėje - apie 20 žmonių (dviem aukštais), jei laisviau - 10-15 lankytojų.
Mažosios pirties garinė talpina apie 15 žmonių (dviem aukštais), laisviau susėdant - 8-10.
Saunoje vienu metu gali būti  8 žmonės.
Kubile vienu metu gali kaitintis 8-10 žmonių.

Patogumas kaitintis

Krosnis

Pirties garas

Galimybė nusiprausti

Vandens telkinys

Persirengimas

Tualetas

Atsiliepimus gali rašyti tik registruoti pirtis.lt lankytojai.

Kaip rasti

Kaip pas mus atvažiuoti ?Iš Vilniaus: automagistrale Vilnius – Panevėžys iki posūkio į Avižienius, pasukus į dešinę važiuoti per Avižienius, Sudervę, Dūkštas iki nuorodos "Kernavė 1 km", čia pasukti į dešinę.Iš Vilniaus: per Pilaitę važiuoti į Sudervę, po to – per Dūkštas ir t.t., kaip nurodyta aukščiau.Iš Vilniaus: automagistrale Vilnius – Panevėžys iki posūkio į Maišiagalą, pasukus į dešinę važiuoti per Maišiagalą į Dūkštas ir t.t., kaip nurodyta aukščiau.Iš Kauno: greitkeliu Kaunas – Vilnius iki Vievio, čia reikia pasukti į dešinę Kernavės kryptimi, pavažiavus apie 500m., sukti į kairę. Toliau važiuoti visą laiką vadovaujantis nuorodomis "Kernavė". Privažiavus nuorodą "Kernavė 1 km" pasukti į dešinę.Iš Panevėžio, Ukmergės: automagistrale Panevėžys – Vilnius iki Širvintų – Kernavės viaduko ir rodyklės (į dešinę) „Kernavė 18 km". Važiuoti per Vileikiškius, Musninkus, ties trečiuoju įvažiavimu į Kernavę reikia pasukti į kairę.

Mikroklimato grafikas 2016-03-06

Matavimas atliktas 60-70 cm virš plauto, 2016 03 06 d. Mikroklimato seminaro metu. Matome gana tipišką temperatūros mažėjimą garinėje su nuolatinio kūrenimo krosnele tuo atveju kai ji nėra intensyviai kūrenama.

  Antro užėjimo pabaiga

Tvid = 76.7 ℃ Dvid = 30.4 % Pirmą užėjimą praleidome, nes buvo labai karšta, palaukėme, kol temperatūra šiek tiek nukrito - tai labiau charakteringa situacija.

  Pusantros valandos nuo pradžios. Kernavės bajorynėje.

Tvid = 63.3 ℃ Dvid = 22.7 % Praėjo pusnatros valandos nuo pradžios temperatūra pirtyje stabilizavosi, buvo pridėta šiek tiek malkų į krosnį. Piltas vanduo ir bandyta vanotis. Užėjimas truko 12 min. Pradžioje matome ryškų garo iš šilumos trūkumą - santykinė drėgmė 13% prie vos 60°C. Pasiekti normaliam garui reikėjo apie 5 min. po ko jis laikėsi apie 2 min. Garas „krenta“ gana sparčiai.

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.