Uždaryti

Namų SPA kursas

Kas gali būti maloniau už nedideles grožio atostogas SPA centre - su jausmus atveriančiais aromatais, jaukiais prisilietimais, prabangiomis kūno priežiūros priemonėmis?.. O gal kada nors pasvajojote, kaip būtų smagu SPA centrą turėti savo namuose? Jei turite pirtį, tai visai paprasta!

 

Lietuviška pirtis - ideali vieta grožio procedūroms. Malonus neskubus buvimas šilumoje, švelnus kvapnus garas, žolynai, vantos, vaisiai, medus, įvairūs aliejai... Visa tai pirtyje mums atrodo taip įprasta, paprasta ir natūralu, kad dažnai net nesusimąstome, kokia prabanga šiuolaikiniame chemizuotame pasaulyje yra tradicinės, išbandytos ir patikrintos grožio priemonės bei metodai. Vakariečiai aikčioja, tai atradę ir patyrę. Koks poveikis, koks natūralumas! Ir viskas šviežia, tikra, surinkta čia pat, iš savų pievų, sodų, laukų, miškų! Jau nekalbant apie tai, kad garinė pirtis pati savaime - unikali sveikatinimo ir grožio priemonė, padedanti išlaikyti odos skaistumą, stangrumą, jaunatviškumą, atsikratyti spuogų ir celiulitų, suteikti energijos ir gyvybingumo. Ir nereikia nieko ieškoti už jūrų marių ar prie kokių nors stebuklingų šaltinių - SPA centriuku galima paversti praktiškai bet kurią pirtį! Kaip? Tą ir kviečiame sužinoti šiame kurse!

Namų SPA kursas skirtas visų pirma moterims, norinčioms išmokti praktiškai pasinaudoti garinės pirties teikiamais privalumais savo grožiui bei sveikatai. Bet tinka ir vyrams, norintiems palepinti savo moteris, drauges, mamas, kaimynes ir... save, savo draugus, kaimynus ir t.t. Taigi šis kursas tinka visiems, kam norisi išmokti naudoti tradicines prausimosi priemones bei metodus.

Šiame kurse kviečiame sužinoti:

 • kaip funkcionuoja mūsų oda ir kas su ja vyksta pirtyje:
 • kaip teisingai prausti, valyti, šveisti odą;
 • kaip ir kokie augalai naudojami pirtyje;
 • kaip prižiūrėti plaukus, pasirūpinti rankomis, pėdomis;
 • kokios dažniausiai pasitaikančios odos problemos ir kaip jas spręsti;
 • kaip pasigaminti ir naudoti natūralias ir veiksmingas kūno kaukes.

Namų SPA kurse gali dalyvauti bet kas, jau turintis Sveikos pirties ABC bei Darbo su kūnu įvado temas.

Namų SPA kurso turinys

Kursas susideda iš 2 seminarų:

Prausimasis pirtyje

 • Oda pirtyje (teorija)
 • Augalų naudojimo pirtyje pagrindai (teorija)
 • Odos šveitimas pirtyje (praktika)

Grožio pirtis

 • Kosmetinė pirtis (teorija)
 • Kosmetinės procedūros pirtyje (praktika)

Lietuviškos pirties akademija laiko, kad pabaigę šį kursą yra susipažinę su higieninėmis ir grožio procedūromis. Gali dirbti pirtininko asistentu Klubo pirtyse namų SPA temoje (grožis, odos šveitimas, kaukės), jei tik yra Pirties meistriškumo klubo nariai.

Kurso kaina

Kurso kaina skaičiuojama kaip kursą sudarančių seminarų kainų suma minus kurso nuolaida, kuri lygi 15€. Taigi, užsidakydami Namų SPA kursą, laimite 15€.  2016 m. pirmo pusmetį Namų SPA kursas kainuoja 105€.

Artimiausias kursas ir registracija

Registruodamiesi į kursą jūs tuo pačiu automaitiškai registruojatės į visus šio kurso seminarus. Registacija laikoma baigta, sumokėjus avansą.

Registracija

Atsiprašome, registracija neįmanoma. Galimos priežastys:

 1. Kursas dar nesuplanuotas ar pasibaigęs
 2. Kursas jau vyksta
 3. Neturite privalomų studijų temų įskaitų
 4. Nebėra laisvų vietų

Rekomenduojame užsirašyti į kurso temų laukimo sąrašus. Tai padaryti galite savo Veiklos zonoje..

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.