Uždaryti

Sodybos šalia Kazlų Rūdos nuoma

Sodyba šeimai
2020-09-16

Sodyba randasi ~ 40 km nuo Kauno, ~150 km nuo Vilniaus, ~30 km nuo Marijampolės.

Koordinatės 54°45'49.6"N 23°27'56.7"E

Kontaktinis telefonas : 8-60152979

Sodyba skirta ramiam šeimyniniam poilsiui. Nuomojama tik vienai žmonių kompanijai. Sodyboje yra pirtis, kubilas, valtis, tinklinio aikštelė, futbolo aikštelė, batutas, bilijardo stalas, tiras, išmanioji televizija, geras interneto ryšys. Vaikams yra Xbox žaidimo priedėlis prijungtas prie didelio televizoriaus.

Sodyboje yra 5 miegamieji. Pastatai pritaikyti gyventi ir žiemą, o pavėsinėje yra infraredinis šildytuvas, kuris kartu su židiniu sukuria komfortišką aplinką pavėsinėje.

MAISTO GAMINIMAS

Patalpų viduje ir pavėsinėje yra įrengtos virtuvės, kuriose svečiai patys gali gamintis patiekalus. Yra didelė šašlykinė, kazanas, medinė rūkykla, o taip pat elektrinės viryklės bei orkaitė. Yra indaplovė. Taip pat yra galimybė užsisakyti patiekalus iš visos eilės kavinių veikiančių Kazlų Rūdoje ( ~3 km.). Maxima parduotuvė už ~3 km.

PIRTIS

Pirties pečius yra periodinio kūrenimo. Ugnis tiesiai kaitina akmenis kol jie įkaista iki 600-800 laipsnių (kūrenimas trunka apie 6 valandas). Vėliau žarijos išimamos, pečius išvalomas. Temperatūra tokioje pirtyje būna apie 60-70C ir ši temperatūra žmogaus organizmui nėra priešiška, todėl žmogaus organizmas „neužsidaro“ saugodamasis nuo apdegimo ar šilumos smūgio. Atidarius krosnies garo dureles ir juo labiau užpylus, garinė užsipildo malonia šiluma . Garas tokioje pirtyje yra komfortiškas ir „lengvas“ , nes vandeniui sąveikaujant su įkaitusiais akmenimis, bet ne su įkaitusiu metalu, garinė yra jonizuojama. Ši pirtis dažnai pakeičia nuomonę žmonių kurie nemėgsta pirties procedūrų.

KUBILAS

Kubile yra įrengta filtravimo sistema. Vanduo išlaikomas švarus ir tinkamas naudojimui ne tik pirmiems įlipusiems žmonėms. Temperatūra kubile rekomenduojama 38 C, nes žmogaus kūnas šią temperatūrą perneša nesunkiai, išvengiama blogų pojūčių ir galima mėgautis malonia šiluma lauke.

VIRVIŲ PARKAS

Nuo sodybos už 4 kilometrų yra įsikūręs virvių parkas, kuris skirtas kaip suaugusiems taip ir vaikams: https://www.pamatyklietuvoje.lt/pr…/stihl-virviu-parkas/7313

DVIRAČIŲ TAKAI

Sodyba randasi už 3 kilometrų nuo miestelio centro, kuriame yra puikios sąlygos važinėtis su dviračiais, o taip pat ir dviračiams pritaikytas pažintinis takas: https://www.pamatyklietuvoje.lt/…/kazlu-rudos-pazintin…/7347

ŠIAURIETIŠKAS ĖJIMAS

Sodyba įsikūrusi miškingoje vietovėje. Kazlų Rūdos miškuose yra labai daug kelių ir takelių ir tai yra puiki vieta žmonėms praktikuojantiems šiaurietišką ėjimą ar pasivaikščiojimus miške.

PRELIMINARIOS PASLAUGŲ KAINOS

(Rudens-pavasario sezonu)

Pirmadienis-Penktadienis iki 6 asmenų apgyvendinimo kaina 200 eurų.

Penktadienis-Sekamdienis iki 6 asmenų apgyvendinimo kaina 200 eurų , iki 12 asmenų kaina 300 eurų.

Pirties iškūrenimo kaina 60 eurų.

Kubilo iškūrenimo kaina 50 eurų.

Kaina priklauso nuo žmonių skaičiaus, pasirinktų dienų savaitėje (nuomojama ne mažiau dviejų nakvynių) bei pageidaujamų paslaugų. Paslaugomis gali pasinaudoti ir Medikai pagal valstybės teikiamą 200 eurų subsidiją vienam sveikatos priežiūros įstaigos darbuotojui.

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“